Vaše zkušenosti
Vaše zkušenosti
Vaše zkušenosti
Vaše zkušenosti
Vaše zkušenosti
Vaše zkušenosti
Vaše zkušenosti

Chtěla bych vám a vašim produktům moc poděkovat! Na doporučení mého kolegy Petra Vinického jsem na mistrovství světa ve Spartan Race v Tahoe bežela s vašimi produkty a super! Výsledek (4. žena z 1299, 3. v kategorii) mluví za vše :-) Enervit mi opravdu moc pomohl. Byla jsem trochu skeptická, nikdy jsem “vrcholově” nesportovala a užívala jsem nanejvýš vitamin B a C, občas BCAA. A opravdu jsem byla spokojena! Zaměřuji se na dlouhé závody, takže jsou pro mě “svačinky” důležité. Myslim, ze do dalších závodů, co mě čekají, jste jasným parťákem. Ještě jednou moc děkuji! 

Peťulka Žočková

OCR závodnice

Bola to pre mňa zaujímavá skúsenosť, keď som sa vďaka Enervit Gélom a iontovému nápoju Enervit Isotonic Drink (G Sport) a Recovery Drink (R2 Sport) po tréningovom polmaratóne necítila unavená. Navyše tie gely na rozdiel od iných značiek veľmi dobre chutia. Všetky. Verím, že sa vďaka Vašej pomoci budem ešte zlepšovať a urobím si nové osobné rekordy na 800, 1500 m a možno aj na polmaratón. Na 400 m už sa zadarilo - v hale som si zlepšila PB na 400 metrov o 3,29 sekundy! Takto Váš Enervit funguje. Ďakujem veľmi dobre!

Terézia Blattner

10. 2. 2019 som uspešne absolvoval Jizersku 50. Tento ciel som dosiahol aj vďaka produktom Enervit. Vaše baličky na JIZ50 boli super. Ďakujem!

Michal Kočan

Vaše želé Enervit PRE Sport je nej na světě a už bez něj nedám žádný delší běžecký závod!

Milan Krejčík

Díky Enervitu se mi plave skvěle! Miluji zvláště brusinkový PRE Sport, před závody volím variantu s kofeinem. Na dálkové 10km závody se mi osvědčily gely Enervitene Sport, které si v průběhu výkonu beru. A díky Enervit R2 Sport perfektně regeneruji.

Tadeáš Neliba

dálkové plavání

Seminář "Jak zlepšit vytrvalecký výkon" byl opravdu úžasný! Dozvěděla jsem se hodně důležitých věcí a byla tam moc příjemná atmosféra. Enervit používám druhým rokem na doporučení mé trenérky a závod bez něj už pro mě neexistuje. Síla až do poslední chvíle závodu! Všechny produkty fungují tak, jak mají. Ještě jednou moc děkuji za cenné rady a krásně strávený čas se sportovci :-)

Karolina Řeháková

Váš seminář "Jak zlepšit vytrvalecký výkon" se mi líbil a podle jeho instrukcí jsem si krásně užil závod Bike Prague bez sebemenších potíží.

Michal Dolejš

Děkuji za cenné rady na doplnění energie před Pražským mezinárodním maratonem. Povedlo se mi to naprosto skvěle bez jediné krize kromě posledních 3 km, kdy už tělo bojovalo s protivětrem, ale hlava mi nedovolila zastavit a pomohl Enervit koncentrát. Nakonec jsem doběhla ve vysněném čase 3:26:04 (3:25:58 čistý čas), takže SUPER! Ráda jsem vás zase viděla a těším se na další setkání při sportovních akcích.

Martina Bradáčová

Chtěl bych moc poděkovat za možnost účasti na vašem semináři. Bylo to pro mě velmi přínosné a obě prezentace poučné.

Aleš Jíra

Absolvoval jsem s Vámi již několik přednášek a nikdy jsem nelitoval. Pokaždé něco nového, jsem rád!
Oceňuji i osobní přístup k zákazníkům včetně velmi vstřícné komunikace a zodpovězení mých dotazů.

Jan Kazda

Moc děkuji, že jste mi umožnili se zúčastnit vašeho semináře. Myslím si, že je to přesně to, co tu není, a osvěta tohoto typu, případně setkávání lidí co sport mají rádi, je fajn.

PhDr. Petr Šifta, Ph.D.

fyzioterapeut

S doplňky ENERVIT jsem nadmíru spokojená! Bez iontového nápoje G Sport, magnézia a Enervitamu "nedám ani ránu"!

Barbora Purmová

motokrosová závodnice

Enervit pro mě představuje TOP doplňky, které mne provázely celou mou první závodní ultra sezónu. Díky gelům Enervitene a tabletám GT Sport jsem dobře fungoval v průběhu závodů, díky koncetrátům Enervitene jsem skvěle finišoval a díky R1 a R2 i dobře regeneroval - jak po závodech, tak i po těžších trénincích. Enervit mne snad i kousek posunul ve výsledkových tabulkách a doprovázel mne i na bednu. Moc Vám děkuji, že jste distributorem tak výborné sportovní výživy, jako je Enervit!

Dominik Skokan

ultra běžec

Skvěle zpracovaný web, který není jen o prodeji produktů Enervitu, ale také o stravě jako takové. Rady, tipy, rozhovory… Za nás palec nahoru!

4EVER Cyklo Bulis team

cyklistický tým

Moc díky za Vaší součinnost při prvním semináři v naší prodejně. Myslím, že jste nasadili vysokou laťku a budeme se snažit ji udržet i s dalšími semináři.

Ivan Šmaus

endorfin factory

Děkuji za Vaše rady, kterých si moc vážím! Tento týden, kdy se dcera řídí Vašimi radami, pravidelně jí, pije a používá Vaše doplňky, je opravdu markantně lepší, troufám si říct v pohodě. 

Dle jejích slov má prim Vaše R2, ionťák i PRE sport, který jí velmi chutná. Sama tvrdí, že to na sobě cítí a když třeba včera zapomněla po tréninku R2 a dnes zase pro změnu ráno ionťák, tak to prý nebylo ono. Každopádně, když nic nezapomene a jede dle Vašich rad, chodí večer i pro tréninku domů s dobrou náladou a „hladová“.

Takže ještě jednou díky, jsem přesvědčená, že Vaše práce a Vaše výrobky jsou opravdu prospěšné a májí smysl!

Hana Zaňková

maminka 15leté plavkyně

Enervit mi při sportu hodně pomáhá a navíc skvěle chutná.

Radek Jaroš

držitel Koruny Himálaje

Na Enervit spoléhám při sportu už 7 let. Vím, co si kdy vzít a že opravdu pomáhá.

Helena Karásková

mistryně světa v terénním triatlonu

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE