Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář

Jsme partnerem řady sportovních akcí - tak abychom mohli být vám, sportovcům, co nejblíže a pomáhat sportovat lépe. Ty nejvýznamnější běžecké, cyklistické nebo triatlonové závody, na kterých najdete náš červený stánek či Enervit na občerstvovačkách, zveřejňujeme v našem kalendáři. Na našem stánku se můžete těšit na vše potřebné před, během i po závodě a nakoupit si můžete i na váš další trénink. Navíc si můžete v otázce výživy nechat poradit od školeného personálu, aby se vám sportovalo lépe!

7/1
SkiTour - Bedřichovský NLM
Poznej Jizerky v jiném světle a vyraz na Bedřichovský Night Light Marathon. Večerní závod startuje na bedřichovském stadionu a můžeš si vybrat celých 30 kilometrů, poloviční trať na 17,5 km nebo trasu na 10km.
15/1
SkiTour - Zadovská 30
Trasu vedoucí z lyžařského stadionu na Churáňově do centra Národního parku Šumava, na to se mohou těšit všichni běžkaři, kteří vyrazí na závod Zadovská 30. Závodníci si mohou zajet 30km trasu volně či klasicky nebo si zajet oba závody najednou v rámci celého víkendu. Pro rodiny s dětmi a hobby běžce je připraven 10km závod.
22/1
Skitour - Krušnohorská 30
V Krušných horách proběhne o předposledním lednovém víkendu již 42. ročník Krušnohorské 30, který bude již podruhé součástí seriálu ČEZ SkiTour. Pro závodníky máme připraveny tratě hned několika vzdáleností a technik.
28/1
SkiTour - Karlovarská 50
Závod Karlovská 50 ve Velkých Karlovicích, které se po právu říká „Valašská Marcialonga“ nabízí výběr z tratí na 10, 25 či rovnou 50 kilometrů klasicky. Start závodu je na širokém dostihovém závodišti, následuje přejezd přes železniční trať a chybět nebude ani výstup na sjezdovku.
5/2
SkiTour - Orlický maraton
Deštné v Orlických horách ožije o prvním únorovém víkendu již 38. Orlickým maratonem. Vyber si i ty svoji trasu – maratonských 40 km klasicky, či poloviční distance s menším převýšením klasicky i volně. Pro méně zdatné běžkaře je i na Orlickém maratonu 10km trasa.
11/2
Jizerská 50
Není co dodat, prostě legenda...
26/2
SkiTour - Jelyman
Závod v krásném prostředí na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. Užij si možnost pořádně si zazávodit a rozjeď zimu na běžkách na trasách 40 km, 20 km, či 10 km.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE