Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář

Jsme partnerem řady sportovních akcí - tak abychom mohli být vám, sportovcům, co nejblíže a pomáhat sportovat lépe. Ty nejvýznamnější běžecké, cyklistické nebo triatlonové závody, na kterých najdete náš červený stánek či Enervit na občerstvovačkách, zveřejňujeme v našem kalendáři. Na našem stánku se můžete těšit na vše potřebné před, během i po závodě a nakoupit si můžete i na váš další trénink. Navíc si můžete v otázce výživy nechat poradit od školeného personálu, aby se vám sportovalo lépe!

24/2
SkiTour - Jelyman
Závod v krásném prostředí na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku, do jehož startoviště tě vyveze lanovka. Užij si závody na trasách 40 km, 20 km, či 10 km.
2/3
Biela Stopa
ENERVIT je partnerem nejstaršího pravidlně organizovaného lyžařského závodu na Slovensku. Biela stopa je členem sdružení europských dálkových běhů Euroloppet.
8/3
SkiTour - Harrachov
Tečkou za sezonou SkiTour bude již podruhé závod v Harrachově. Lyžaři budou brázdit trasy v okolí harrachovských skokanských můstků a poté si společně vychutnají slavnostní vyhlášení SkiTour 2024.
19/3
Online seminář: Sportovní výživa u dětí
Online seminář o výživě sportovců; téma: Sportovní výživa u dětí
22/3
ForBikes
Veletrh cyklistiky - PVA EXPO Praha Přijďte si doplnit energii nebo vybrat kompresní podkolenky pro jarní sezonu na náš stánek ENERVIT a ROYAL BAY.
4/4
Running Expo
Půlmaraton zvládnete s ENERVITem jako nic :-) Přijďte si vybrat porci energie pro Váš závod.
13/4
Vinařský Pardubický půlmaraton
20/4
Běhej lesy - Karlštejn
Je libo pořádné dobrodružství a terén, který tě bude fakt bavit a nedá ti to jen tak zadarmo? Tak to je Běhej lesy Karlštejn to pravé ořechové pro tebe a Enervit ti pomůže!
27/4
Behaj lesmi - Devín
Letos se opět běhá lesy i na Slovensku! Behaj lesmi je seriál 6 závodů v přírodě, který zde nabízí kratší trasu 12 kilometrů a delší variantu 20 kilometrů a též i dětské závody či týmové soutěže. Enervit tu nebude chybět!
27/4
Porubajk
Ostravská klasika na horských kolech pro všechny.
2/5
Marathon Expo
ENERVIT nebude chybět ani na veletrhu sportovních aktivit! Přijďte si vybrat porci energie pro Váš závod.
11/5
Behaj lesmi - Topoľčianky
Letos se opět běhá lesy i na Slovensku! Behaj lesmi je seriál 6 závodů v přírodě, který zde nabízí kratší trasu 11 kilometrů a delší variantu měřící 20 kilometrů a též i dětské závody či týmové soutěže. Enervit tu nebude chybět!
18/5
Běhej lesy - Brdy
Běhej lesy s Enervitem i ty! Seriál začíná v Brdech, kde si užijete hluboké luhy, háje a panenskou přírodu. Vybíhá se od vesničky Skořice.
25/5
Valašský hrb
běh, Solanec pod Soláněm
25/5
Král Šumavy
cyklistika, Klatovy
25/5
Road Classic Pálava
Cyklistická Pálava má krásné podtóny, její chuť sedne kdejakému klasikovi. Podíváme se do okolí Lednice a Valtic a především budeme kroužit kolem pálavského monumentu jménem Děvín s výhledy na moravské moře – vodní nádrž Nové Mlýny.
1/6
Malevil CUP
Bikemaraton horských kol je určen pro širokou sportující veřejnost, amatéry a handicapované cyklisty.
1/6
Rusavská 50
cyklistika, Rusava
21/6
Běhej lesy - týmovka (Milovy, Vysočina)
Pokud máš partu, neváhejte se přihlásit do týmovky - 8 běžců non-sto štafeta. S Enerviten to tvůj tým hravě zvládne ve dne i v noci!
22/6
Cyklo Maštale
Legendární závod horských kol v srdci Toulovcových maštalí. Závod Cyklo Maštale je zařazen do seriálu závodů Poháru Českomoravské vrchoviny.
22/6
MoraviaMan 2024
triathlon, Otrokovice
22/6
Valachy Tour - Valachy Man
triathlon, Vodní nádrž Bystřička
29/6
Behaj lesmi - Bachledova dolina
Letos se opět běhá lesy i na Slovensku! Behaj lesmi je seriál 6 závodů v přírodě, který nabízí kratší trasu 11 kilometrů a delší variantu 20 kilometrů a též i dětské závody či týmové soutěže. Enervit tu nebude chybět!
13/7
Behaj lesmi - Veľká Fatra
Letos se opět běhá lesy i na Slovensku! Behaj lesmi je seriál 6 závodů v přírodě, který zde nabízí kratší trasu 11 kilometrů a delší variantu 20 kilometrů a též i dětské závody či týmové soutěže. Enervit tu nebude chybět!
20/7
Běhej lesy - Klínovec
Pojďte s Enervitem opět běhat lesy! Běhej lesy je seriál 8 závodů v přírodě, který nabízí vždy kratší trasu kolem 10 kilometrů (zde 12 km) a delší variantu měřící zhruba 21 kilometrů (na Klínovci 22 km) a též i dětské závody či týmové soutěže.
3/8
Běhej lesy - Bílá
Pojďte s Enervitem opět běhat lesy! Běhej lesy je seriál 8 závodů v přírodě, který nabízí vždy kratší trasu kolem 10 kilometrů (zde 12 km) a delší variantu měřící zhruba 21 kilometrů (zde 20 km) a též i dětské závody či týmové soutěže.
3/8
Road Classic Klínovec
Tohle bude boží a krušný zároveň. Trať vás zavede do mystických Krušných hor a hlavními body na trase budou Boží Dar a Klínovec. Zvlněný profil povede po kouzelných silničkách pohraniční oblasti a finiš proběhne ve výšce 1244 m n.m.
10/8
Hostýnská osma
běh, Rajnochovice
17/8
Behaj lesmi - Čičmany
Letos se opět běhá lesy i na Slovensku! Behaj lesmi je seriál 6 závodů v přírodě, který zde nabízí kratší trasu 11 kilometrů a delší variantu 21 kilometrů a též i dětské závody či týmové soutěže. Enervit tu nebude chybět!
17/8
Jesenický maraton
Ramzová, běh
24/8
Běhej lesy - Bedřichov
Pojďte s Enervitem opět běhat lesy! Běhej lesy je seriál 8 závodů v přírodě, který nabízí vždy kratší trasu kolem 10 kilometrů a delší variantu měřící zhruba 21 kilometrů a též i dětské závody či týmové soutěže. Jen Jizerská se vymyká a nabízí 50 a 23 km.
31/8
Behaj lesmi - Štiavnické Vrchy
Letos se opět běhá lesy i na Slovensku! Behaj lesmi je seriál 6 závodů v přírodě, který zde nabízí kratší trasu 13 kilometrů a delší variantu měřící 20 kilometrů a též i dětské závody či týmové soutěže. Enervit tu nebude chybět!
7/9
Běhej lesy - Lednice
Pojďte s Enervitem opět běhat lesy! Běhej lesy je seriál 8 závodů v přírodě, který nabízí vždy kratší trasu kolem 10 kilometrů (zde 14 km) a delší variantu měřící zhruba 21 kilometrů (zde 22 km) a též i dětské závody či týmové soutěže. V Lednici navíc můžete běžet trať dlouhou 45 km.
7/9
Valachy Tour - Bike Valachy
cyklistika, Bílá, Skiareál Bílá
14/9
Pražská 50
Pražská padesátka je tradiční závod horských kol určený pro širokou veřejnost. V září se bude konat již 25. ročník. Padesátikilometrová trasa závodu začíná a končí v Kampusu Dejvice na Praze 6, projíždí krásným prostředím Divoké Šárky, dále přes Horoměřice až do Zákolan a kolem zříceniny hradu Okoř zpět. Na startu se každoročně sejde kolem tisíce účastníků. Součástí akce je také cyklistický závod pro děti a celodenní doprovodný program pro celou rodinu.
14/9
Road Classic Ještěd
Ikonická místa, dechberoucí trasy, uzavřené silnice, špičkový servis. Na scéně je nový cyklistický seriál Road Classics s jasným cílem nabídnout tradiční disciplínu v netradičním pojetí. Amatérské jezdce na jednotlivých akcích zatáhne do nejzajímavějších koutů České republiky. Letos již podruhé Jizerské hory, Liberec a jedinečný Ještěd, kde vyvrcholí trasa dlouhá 107 km s 2 350 nastoupanými metry...
29/9
Běchovice-Praha, silníční běh na 10 km
Legendární běžecký závod s nejdelší historií v Evropě. Závod, který nadchne svou atmosférou a především tradicí. To vše poslední zářijovou neděli již po 127.
12/10
ČT Author CUP
V Bedřichově v Jizerských horách se jezdí tradiční cyklistická uzavíračka na dvou tratích - délka delší trasy měří 66,7 km s převýšením 1 543 m. Kratší trasa měří 41,9 km a zdoláte na ni převýšení 1 070 m.
12/10
Vokolo Príglu
běh, Brno
12/10
Třeboňský maraton
běh, Třeboň
19/10
Valachy Tour - Běhej Valachy
běh, Velké Karlovice

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE