Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář

Jsme partnerem řady sportovních akcí - tak abychom mohli být vám, sportovcům, co nejblíže a pomáhat sportovat lépe. Ty nejvýznamnější běžecké, cyklistické nebo triatlonové závody, na kterých najdete náš červený stánek či Enervit na občerstvovačkách, zveřejňujeme v našem kalendáři. Na našem stánku se můžete těšit na vše potřebné před, během i po závodě a nakoupit si můžete i na váš další trénink. Navíc si můžete v otázce výživy nechat poradit od školeného personálu, aby se vám sportovalo lépe!

8/10
ČT Author CUP
V Bedřichově v Jizerských horách se jezdí tradiční cyklistická uzavíračka na dvou tratích - délka delší trasy měří 66,7 km s převýšením 1 543 m. Kratší trasa měří 41,9 km a zdoláte na ni převýšení 1 070 m.
15/10
Třeboňský maraton
Třeboňský maraton začíná na renesančním náměstí, proběhne historickou branou a po necelém kilometru odbočí do Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. A už tam zůstane až do 41. kilometru. Rybníky, lesy, louky, občas chalupa. Nevíme v Evropě o maratonu, který by byl po úplné rovině, po dobrých cestách a přitom vedl po celou dobu přírodní rezervací.
22/10
Běhej Valachy
Terénní běh v okolí Velkých Karlovic. Dlouhá trať v délce 12 km, ta kratší na 6,5 km.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE