Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář
Kalendář

Jsme partnerem řady sportovních akcí - tak abychom mohli být vám, sportovcům, co nejblíže a pomáhat sportovat lépe. Ty nejvýznamnější běžecké, cyklistické nebo triatlonové závody, na kterých najdete náš červený stánek či Enervit na občerstvovačkách, zveřejňujeme v našem kalendáři. Na našem stánku se můžete těšit na vše potřebné před, během i po závodě a nakoupit si můžete i na váš další trénink. Navíc si můžete v otázce výživy nechat poradit od školeného personálu, aby se vám sportovalo lépe!

4/2
SkiTour - Orlický maraton
Deštné v Orlických horách ožije o prvním únorovém víkendu již 39. Orlickým maratonem. Vyber si i ty svoji trasu – maratonských 40 km klasicky, či poloviční distance s menším převýšením klasicky i volně. Pro méně zdatné běžkaře je i na Orlickém maratonu 10km trasa.
9/2
Jizerská 50
Klasika klasik na které nesmíš chybět! Jizerská 50 tradičně s ENERVITem!
18/2
SkiTour - Horní Mísečky
Na Horních Mísečkách vyjedeme z lyžařského stadionu přes lesy Krkonošského národního parku. Závodníci si mohou zajet 20km trasu volně nebo 17,5 a 30 km klasicky. Pro rodiny s dětmi a hobby běžce je připraven 10km závod.
25/2
SkiTour - Jelyman
Závod na trasách 40 km, 20 km, či 10 km v krásném prostředí na pomezí Králického Sněžníku, Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku, do jehož startoviště tě vyveze lanovka. Trasa tě povede z Velkého Vrbna a zpět v okolí horské chaty Paprsek u Starého Města pod Sněžníkem.
4/3
Skitour - Krušnohorská 30
Závodit se bude na Cínovci v Krušných horách.
10/3
SkiTour - Harrachov
Sezonu Ski Tour ukončí v Harrachově, kde povedou trasy v okolí skokanského můstku.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE