Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

NOVINKA: Exkluzivní gel od Enervitu, který otevřete jednou rukou!

Máme pro vás zbrusu novou sportovní vychytávku – Enervitene Sport Gel s exkluzivním systémem otevírání, které zvládnete jednou rukou.  Navíc máte dávku energie (25 ml) rozdělenou do 2 menších (2x 12,5 ml), aby se dala dobře a postupně dávkovat. Gely Enervitene jsou tak nyní ještě praktičtější a snadněji použitelné – vyzkoušejte je!

Už teď si můžete tuhle exkluzivní novinku objednat na našem eshopu, kde seženete Enervitene Sport Gel One Hand s colovou příchutí nebo ve variantě s kofeinem a příchutí citrusu. Nový energetický gel, na jehož otevření vám stačí jen JEDNA RUKA, pomáhá s postupným doplňováním energie v průběhu déletrvající fyzické námahy, jak jste zvyklí. Jenže mnohem pohodlněji! Stačí přehnout, stlačit a vypít, jak vidíte na obrázku. V jednom balení jsou 2 samostatné gely po 12,5 ml, které si můžete jednoduše jednou rukou dát, kdy budete chtít!

 

Mějte tuhle skvělou novinku už teď – objednejte si ji na našem eshopu. K dostání bude také v Enervit stánku na MČR v půlmaratonu v Pardubicích, který se běží v sobotu 15. 4. 2017.