Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Navštivte Enervit stánek na Ford Challenge Prague. Startovat budou i hvězdy triatlonu

V pátek startuje triatlonový svátek v centru Prahy. Závody Ford Challenge Prague jsou vyprodané a zúčastní se ho velké hvězdy světového triatlonu včetně pětinásobného mistra světa a vítěze loňské série Ironman Javiera Goméze. Chybět nebude ani Enervit, a to jak na občerstvovacích stanicích, tak v prostoru EXPA, kam můžete přijít k našemu stánku pro špičkovou sportovní výživu i cenné rady.

Závodní EXPO se otevírá v pátek 27. 7. v 10:00 a stánek Enervitu najdete ve Vítězné ulici hned vedle stanu s registracemi. Kromě EXPA a registrací v pátek startují i dětské závody na Střeleckém ostrově, a to od 16:00.

V sobotu 28. 7. proběhne hlavní závod s účastí mnoha hvězd, a spolu s ním i Challenge Try-Athlon na zkrácených tratích pro ty, kteří si chtějí triatlon vyzkoušet. Na programu je i atraktivní závod štafet. A organizátorům se podařilo nalákat opravdu zvučná jména. V Praze bude startovat jedna z největších triatlonových osobností současnosti Javier Gómez – pětinásobný mistr světa a vítěz loňské série Ironman, a také čerstvý mistr světa v dlouhém triatlonu Pablo Dapena.

Všem bude přímo na trati pomáhat Enervit, specialista na výživu pro vytrvalce a dlouholetý partner úspěšných triatlonistů. Těšíme se!

 

PROGRAM

Pátek 27. července

  • EXPO – veletrh sportovního vybavení a partnerů závodu (Vítězná a Zborovská ulice)
  • HERVIS CHALLENGEJUNIOR – běžecký závod pro děti a mládež od 3 do 15 let (Střelecký ostrov)
  • Rozplavba s elitními závodníky (Střelecký ostrov)
     

Sobota 28. července

  • EXPO – veletrh sportovního vybavení a partnerů závodu (Vítězná a Zborovská ulice)
  • FORD CHALLENGEPRAGUE MIDDLE (1,9 km plavání, 90 km na kole, 21,1 km běh)
  • CHALLENGEPRAGUE ŠTAFETY (tříčlenné štafety 1,9 km plavání, 90 km na kole, 21,1 km běh)
  • CHALLENGETRY-ATHLON (0,38 km plavání, 18 km na kole, 4,2 km běh)