Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Soutěžte s námi o Enervit Magnesium Sport

Také si nedokážete představit svůj sportovní výkon bez magnézia? Pak určitě znáte Enervit Magnesium Sport s vysokým obsahem minerálních látek a vitaminu C v každém sáčku. Teď o něj můžete i soutěžit - na našem Facebooku.

Soutěž na Facebooku Enervitu odstartovala dnes a končí v neděli o půlnoci. Do té doby můžete napsat svůj tip, kolik gramů rozpustného prášku máme na fotce. Budete-li se svým tipem mezi třemi nejpřesnějšími, pošleme vám celou krabičku Enervit Magnesium Sport s 10 sáčky! Komentář je nutné napsat přímo pod soutěžní příspěvek.

Enervit Magnesium Sport slouží pro přípravu lahodného nápoje s citronou příchutí a každý sáček (15 g) obsahuje 600 mg draslíku, 160 mg hořčíku, 90 mg sodíku a 80 mg vitaminu C. Je proto vhodný k doplnění minerálních látek během sportovního výkonu, při kterém dochází k jejich vylučování. Vhodné je užívat Enervit Magnesium Sport už ve dnech před fyzicky náročným výkonem (závodem či těžkým tréninkem), a to v dávce jeden sáček denně. Trpíte-li na křeče, lze jeden sáček vmíchat do hypotonického nápoje Enervit G Sport a popíjet během závodu či tréninku. Pro doplnění minerálních látek po náročném výkonu lze vypít jeden sáček denně i ve dnech následujících.