Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Úspěšný test Enervitene Sport Competition v Cykloservisu

Redaktoři časopisu Cykloservis a portálu www.cykl.cz se rozhodli na vlastní kůži (a žaludek) vyzkoušet bleskovou dávku energie od Enervitu v podání Enervitene Sport Competition. Jak test dopadl? Na výbornou!

„Tento prostředek má za úkol dodat rychle energii během výkonu, což můžeme s klidným svědomím, bez obav z nějakého placebo efektu, potvrdit,“ píše se v článku, který v kompletním znění najdete zde. Enervitene Sport Competition byl testován jako poslední energetická záchrana přímo během cyklistického závodu. „Hodně unavený žaludek ji dokáže zvládnout lépe, než nějaký gel mdlé chuti, v tom byla jasná výhoda. Dalším plusem byla celkem rychlá účinnost, kdy se tělo dokázalo po čase trochu vzpamatovat a vydat ještě nějaký ten výkon,“ zní verdikt redaktorů.

 

Spolehněte se i vy na sportovní výživu specializovanou na vytrvalce, která vyniká svou účinností, a sportujte lépe! A to nejen díky produktům, které najdete na našem eshopu, ale i díky celé řadě aktivit, rad a tipů, které pro vás máme nachystané v rámci projektu Sportuj lépe.