Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Jizerská 50 zahájí registrace a Enervit bude u toho. Přijďte za námi!

Ve čtvrtek 6. února startují v Obchodním centru NISA v Liberci registrace na Jizerskou 50 spojené s výdejem čísel na 53. ročník legendárního závodu. Enervit je opět jeho výživovým partnerem, a tak na místě nebudeme chybět. K dispozici vám budou naše stánky se špičkovou sportovní výživou a poradenstvím odborníků, abyste se mohli připravit po všech stránkách!

Stánky Enervitu najdete v prodejně Hervisu, přímo u registrací, a zastavit se u něj můžete pro jakékoli produkty sportovní výživy pomáhající v době před, během i po závodě. Co vybrat a jak dávkovat, vám poradí členového našeho Enervit týmu na místě. Využít můžete také připravených výživových plánů na konkrétní závody a čas, který hodláte strávit ve stopě. Odpadá vám tak starost s tím, co všechno by bylo dobré s sebou mít, aby se vám závod vydařil. Balíčky na míru jsou k dispozici na stojanech u stánků.

Stánek Enervitu najdete i přímo na stadionu v Bedřichově, kde jsme pro vás k dispozici už teď v Hervis prodejně. A budeme na místě až do neděle. Tak abyste měli vše po ruce a mohli sportovat lépe.

Přečíst si můžete i naše výživové tipy pro Jizerskou 50 v těchto článcích:

Těšíme se na vás při registracích v OC NISA v Liberci i přímo na stadionu v Bedřichově během závodů Jizerské 50!