Kontakty
Kontakty
Kontakty
Kontakty
Kontakty
Kontakty
Kontakty

ENERVIT: Specialista na sportovní výživu pro vytrvalce

 

Sportujte lépe s Enervitem, výjimečnou a oblíbenou sportovní výživou známou efektivní podporou výkonnosti. Enervit nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků, které vás ochrání před pocitem hladu, bleskově dodají energii a vytáhnou vás z krize. Další vás připraví na sport nebo pomůžou s regenerací.

 

Podstatou Enervitu jsou promyšlené výrobky postavené na samotné podstatě fungování organizmu při vytrvalostním výkonu. Díky tomu Enervit pomáhá lépe využívat váš tréninkový čas i výkonnostní potenciál. Celé spektrum produktů Enervit je jednoduše přehledné a hravě pokryje celý váš sportovní výkon od postupné přípravy organizmu na sport 2 hodiny před výkonem (Enervit PRE Sport), přes doplňování tekutin a energie během sportu (iontový nápoj Enervit G Sport, energetické gely Enervitene Sport, tablety GT Sport nebo koncentráty Enervitene Sport), až po podporu regenerace a tím i efektivnější růst vaší sportovní výkonnosti (legendární regenerační nápoj Enervit R2 Sport).

 

Enervit vyniká především svojí vysokou funkčností, kvalitou, výbornou chutí a rychlým nástupem účinku. Proto je Enervit významným parťákem všech sportovců na různých výkonnostních úrovních od hobíků po profesionály. Na Enervit spoléhá například mistryně světa v zimním i terénním triatlonu Helena Erbenová, úspěšní triatlonisté Filip Ospalý či Daniel Fontana, řada cyklistů i celých cyklistických týmů včetně pětinásobného vítěze Tour de France Miguela Induraina či profesionální stáje SKC TUFO Prostějov s dráhovými mistry světa, pětinásobný mistr republiky v půlmaratonu Vít Pavlišta nebo mnoho běžců na lyžích v čele s legendou dálkových běhů Stanislav Řezáčem a jeho Silvini Madshus Teamem.

 

Na špičkovou sportovní výživu Enervit, která má za sebou už více než 45 let zkušeností s vytrvalostními sporty, spoléhají i účastníci prestižních sportovních akcí, jako je lyžařská Jizerská 50, běžecký seriál Běhej lesy nebo cyklistický závod Bike Prague. Enervit pomáhá vytrvalcům sportovat lépe nejen díky svým osvědčeným produktům, ale také nejrůznějšími projekty typu sportovních seminářů a kempů, článků o výživě nebo o správném tréninku. 

 

Karolína Calda

obchodní manažerka

Věnuje se obchodu, pečuje o obchodní partnery a sportovní kluby v České republice.

Je sportovec tělem i duší. Závododně se věnuje trailovému a silničnímu běhu. Dále se aktivně věnuje běžeckému lyžování, lezení a boulderingu.

Její nejoblíbenější produkty jsou Enervit PRE Sport, Liquid Gel CompetitionRecovery Drink a proteinové tyčinky.

Štěpán Fryšara

Obchodní manažer

Věnuje se obchodu, pečuje o obchodní partnery na Slovensku.

Sport je jeho celoživotní vášní. Svou profesionální kariéru věnoval hokeji, ale má rád i další sporty, třeba fotbal. Kromě toho pravidelně navštěvuje posilovnu, aby udržel svou fyzickou kondici.

Jeho nejblíbenějšími proukty jsou Enervit PRE Sport, ionťák Enervit Isotonic Drink, energetický Enervit Gel a regenerační nápoj Enervit R2 Recovery Drink

Daniel Pavlis

PR manažer

Na starosti má komunikaci Enervitu na webu i Facebooku, stará se o newslettery a komunikuje také s médii a partnerskými weby.

Sport má moc rád, aktivně hlavně hokej, cyklistiku, běh a nově i triatlon. Na ledě ho uvidíte v bráně, na kole a při běhu v Pardubicích a okolí.

Mezi jeho nejoblíbenější produkty patří Enervit PRE SportRecovery Drink, After SportIsotonic Drinkenergetické tyčinky a koncentráty Enervit Liquid Gel.

Jiří Goiš

Obchodní manažer

Věnuje se obchodu, pečuje o obchodní partnery a sportovní kluby v České republice.

Sportu se věnuje celý život. Hokej hrál profesionálně a stále je aktivním hráčem ve 2. lize. Ve volném čase si také rád zahraje fotbal a provozuje i další sporty.
 
Jeho oblíbenými produkty jsou Enervit PRE Sport, iontový nápoj Enervit isotonic Drink, energetický Enervit Gel a regenerační nápoje Enervit R2 Recovery a After Sport Drink.
 

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE