Kontakty
Kontakty
Kontakty
Kontakty
Kontakty
Kontakty
Kontakty

VITAR Sport, s.r.o.

oficiální dodavatel značky Enervit do České republiky

sídlo: třída Tomáše Bati 385 | 763 02 Zlín | Czech Republic
kancelář: Hodkovická 135 | 463 12 Liberec | Czech Republic | vitarsport@enervit.cz

 

Karolína Calda

obchodní manažerka

Věnuje se obchodu, pečuje o obchodní partnery a sportovní kluby v České republice.

Je sportovec tělem i duší. Závododně se věnuje trailovému a silničnímu běhu. Dále se aktivně věnuje běžeckému lyžování, lezení a boulderingu.

Její nejoblíbenější produkty jsou Enervit PRE Sport, Liquid Gel CompetitionRecovery Drink a proteinové tyčinky.

Štěpán Fryšara

Obchodní manažer

Věnuje se obchodu, pečuje o obchodní partnery na Slovensku.

Sport je jeho celoživotní vášní. Svou profesionální kariéru věnoval hokeji, ale má rád i další sporty, třeba fotbal. Kromě toho pravidelně navštěvuje posilovnu, aby udržel svou fyzickou kondici.

Jeho nejblíbenějšími proukty jsou Enervit PRE Sport, ionťák Enervit Isotonic Drink, energetický Enervit Gel a regenerační nápoj Enervit R2 Recovery Drink

Daniel Pavlis

PR manažer

Na starosti má komunikaci Enervitu na webu i Facebooku, stará se o newslettery a komunikuje také s médii a partnerskými weby.

Sport má moc rád, aktivně hlavně hokej, cyklistiku, běh a nově i triatlon. Na ledě ho uvidíte v bráně, na kole a při běhu v Pardubicích a okolí.

Mezi jeho nejoblíbenější produkty patří Enervit PRE SportRecovery Drink, After SportIsotonic Drinkenergetické tyčinky a koncentráty Enervit Liquid Gel.

Jiří Goiš

Obchodní manažer

Věnuje se obchodu, pečuje o obchodní partnery a sportovní kluby v České republice.

Sportu se věnuje celý život. Hokej hrál profesionálně a stále je aktivním hráčem ve 2. lize. Ve volném čase si také rád zahraje fotbal a provozuje i další sporty.
 
Jeho oblíbenými produkty jsou Enervit PRE Sport, iontový nápoj Enervit isotonic Drink, energetický Enervit Gel a regenerační nápoje Enervit R2 Recovery a After Sport Drink.
 

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE