Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Budeme na pražském veletrhu Sport Expo, přijďte za námi!

Hned na začátku května se chystáme na další sportovní veletrh. Tentokrát vyrazíme se sportovní výživou Enervit na Sport Expo, prestižní veletrh zasvěcený sportu se základnou v pražských Holešovicích. Na tamním Výstavišti představíme naše produkty a jejich přínosy pro sportovní výkon a přivezeme samozřejmě i naše novinky pro letošní sezonu.

Přijďte se ve dnech 3.-5. května podívat, co je ve světě sportovních potřeb a vybavení nového, vyzkoušet si nové sportovní aktivity a doplnit zásoby potřebné energie pro vaše sportovní výkony. My se na vás budeme těšit na našem tradičním červeném stánku s ochotným a proškoleným personálem, který poradí, jaká výživa a produkty jsou nejvhodnější právě pro vás. Najdete nás naproti Adidasu a Sportisimu.

 

Seznámit se můžete také s novinkami letošní sezony, které čítají třeba další revoluční produkt od Enervitu pomáhající s růstem výkonnosti na základě postaty fungování lidského organizmu (Enervit Betaina Endurance Sports). Nebo kvalitní zdroje rostlinných bílkovin v podobě proteinového nápoje (Enervit Vegetal Protein) či tyčinky (Enervit Vegetal Protein Bar), stejně jako směs vitamínů a minerálních látek důležitých pro sportovce (Enervit Salt Caps, Enervit Vitamine Minerali).  

 

Pokud chcete inspiraci hned teď, mrkněte na náš projekt Sportuj lépe, kde najdete třeba termíny nejbližších sportovních kempů a seminářů, tréninkové rady pro vytrvalce nebo odkaz na výživové tipy. Doporučit můžeme i výživové strategie, které vám pomohou s výběrem toho nejlepšího pro přesně daný tip tréninku či závodu. Spolehněte se na Enervit – specialistu na výživu pro vytrvalce!