Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Enervit Betaina Endurance Sports: NOVINKA pro růst vaší výkonnosti

Představujeme vám další revoluční produkt od Enervitu, který řeší zvýšení výkonu na základě podstaty fungování organizmu. Enervit Betaina Endurance Sports totiž podporuje výkonnost tím, že potlačuje homocystein způsobující únavu. Nastavte své tělo na růst výkonnosti díky sypké směsi pro přípravu nápoje s malinovou příchutí!

Jak tento pomocník funguje:

Za únavu, přetrénování a ztrátu formy je (kromě nedostatku energetických zdrojů) ve velké míře odpovědný homocystein, jehož hladinu betain snižuje. Čím nižší hladinu homocysteinu budeme mít, tím vyšší bude naše výkonnost. Betain obsažený v Enervit Betaina Endurance Sports hladinu homocysteinu snižuje a společně s vitaminem C a vitaminem D podporuje růst výkonnosti sportovce především u vytrvalostních sportů.

 

Účinky pro sportovce:

- betain podporuje růst výkonnosti tím, že snižuje hladinu homocysteinu a míru toxicity uvnitř organizmu

- vitamin C přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, podporuje optimální funkčnost energetického metabolismu během sportu i normální funkci imunitního systému, který je během a po sportu významně zatížen

- vitamin D přispívá k udržení přirozené funkce svalstva

 

Doporučené dávkování:

- užívejte dlouhodobě PŘED sportovním výkonem
- zvláště jej doporučujeme PŘED obtížným nebo důležitým závodem a během náročného tréninkového období
- vypijte denně jeden nápoj (= jeden sáček 8 g) po dobu dvou týdnů vždy PŘED sportovním výkonem

 

Enervit Betaina Endurance Sports koupíte na našem e-shopu, kde najdete i další letošní novinky od Enervitu pro vaše lepší výkony. Sportujte lépe!