Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Enervit Carbo Flow: Okysličte svaly před důležitým výkonem

Když se tahle novinka dostala do Česka, hned se na ni vrhli hobíci i profesionálové. Před závody ji využívají například triatlonisté Filip Ospalý a Helena Erbenová, účinků Enervit Carbo Flow si cení i ultramaratonec Radek Brunner nebo Dan Polášek, který se věnuje ploutvovému plavání. V čem je hlavní přínos tohoto unikátního produktu? Především podporuje okysličování svalů.

Enervit Carbo Flow je jediný produkt na trhu, který ideálně nastartuje energetické systémy na dlouhodobý výkon, zamezuje pocitům hladu před výkonem a zabezpečuje dlouhodobé uvolňování energie. Je tedy zřejmé, že uplatnění najde v době před sportovním výkonem. Doporučuje se užívat dlouhodobě, zvláště pak před obtížným nebo důležitým závodem a před obtížným tréninkovým obdobím. A to v dávce dvou odměrek denně týden před, nebo jedné odměrky denně dva týdny před stěžejním výkonem. Jako to dělá například triatlonový mistr Evropy a trojnásobný účastník olympijských her Filip Ospalý: „Předstartovní výživa, a to nejenom v den závodu, je u mě postavena na produktech Enervit Carbo Flow a PRE Sport."

 

Zkušenosti špičkových sportovců

Loňská novinka v sortimentu Enervitu si rychle našla cestu i k mistryni světa a Evropy v terénním triatlonu Heleně Erbenové. „Na sportovní výživu musím myslet už v době před závodem – tři večery před ním beru magnesium, které užívám i ráno před startem, kdy zařazuji také Enervit Carbo Flow,“ popisuje svůj tradiční rituál. A pozadu nezůstal ani trojnásobný mistr republiky v běhu na 100 km Radek Brunner, který po svém třetím triumfu na šampionátu říkal: „Před závodem jsem zkoušel novinku Enervit Carbo Flow s týdenním dávkováním a řekl bych, že vliv to mělo. I v tom ohledu, že jsem po předchozím stokilometrovém závodě v Nitře celkem rychle zregeneroval.“

 

Účinky Enervit Carbo Flow si pochvaluje i Dan Polášek, bronzový junior Světového poháru v ploutvovém plavání (více o jeho posledním úspěchu zde). „Enervit Carbo Flow začínám užívat 14 dní před závody. Když jsem ho vyzkoušel poprvé, bylo to něco úplně neuvěřitelného! Normálně když přijdu do školy po tréninku, tak první dvě hodiny nejsem schopný nic dělat. Ale když jsem si dal Enervit Carbo Flow, okamžitě jsem cítil příval energie, byl jsem úplně v pohodě. V tom to bylo nejlepší. Při závodech Světového poháru v Turecku, kde jsem to také testoval, pak bylo znát, že jsem šel později do kyslíkového dluhu. Je poznat, že to fakt funguje!“ těší 17letého plavce, který musí zvládat školní i závodní povinnosti.

 

Proč Enervit Carbo Flow?

Enervit Carbo Flow je revoluční produkt specialistů na vytrvalostní sporty navržený pro náročné intenzivní nebo dlouhodobé výkony. Může vám pomoci dosáhnout magického stavu “FLOW”, úrovně dokonalého soustředění, v němž jste dlouhodobě zcela pohlceni a zapáleni pro svůj výkon a oblíbenou činnost.

 

Enervit Carbo Flow je speciálně navržen pro sportovce, kteří usilují o dosažení vrcholného stavu přípravy na sportovní výkon, kdy každý detail je důležitý. Jedná se o exkluzivní produkt založený na specifických sacharidech (izomaltulóza, maltodextrin), kakaových flavanolech a vitamínu B1.

 

  • Kakaové flavanoly pomáhají udržet pružnost cév a následně fyziologický průtok krve
  • Flavonoly se přirozeně vyskytují v kakau, ale Enervit Carbo Flow obsahuje specifické druhy kakaa (Hi-Flavanol), které obsahují až 8x více flavonolů než ostatní běžná kakaa
  • Má nízký obsah tuku (1,6 %)