Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Máme pro vás novinku: energetický Enervit Gel s ananasovou příchutí

Enervit Gely patří k oblíbeným zdrojům energie při vytrvalostních sportech. Teď je navíc možné vybírat už z 5 příchutí – k citronu, pomeranči, cole a tropickému ovoci se přidal ananas. Vyzkoušejte ho, chutná skvěle!

Energetický gel s rychlým nástupem účinku a postupným uvolňováním energie nesmí chybět snad na žádném závodě či tréninku. Spoléhají na něj hobíci i profesionálové. A všichni si ho pochvalují díky jeho přínosům i stravitelnosti a chuti. Řeč je o Enervit Gelu, který právě teď nabízí novou příchuť ananasu.

Enervit Gel je energetický gel bohatý na rychlé i postupně se vstřebávající sacharidy. Je optimální pro preventivní doplňování energie během výkonu. První gel je vhodné přijmout těsně před výkonem, další pak každých 35-45 minut.

Výhodou Enervit Gelů je obsah glukózy ve formě glukózového polymeru se 4 jednotkami (tzv. cyklodextrin DP4), díky čemuž se energie z něho uvolňuje postupně, ale přesto je pro organizmus jednoduše dostupná. Uvolňování energie po delší dobu je dosaženo díky přidání trehalózy a isomaltulózy, tedy dvou pomalu se uvolňujících sacharidů.

Využít můžete i Enervit Gel s kofeinem (Competition), který se liší obsahem kofeinu a nabízí příchutě citrusu a maliny.