Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Odstartoval seriál Běhej lesy. S Enervitem i vyprodanou Lednicí

Úvodní závod populárního běžeckého seriálu byl vyprodaný už 50 dní před startem. Parádní atmosféru Lednicko-valtického areálu si nenechalo ujít 2000 dospělých běžců a 400 dětí. I počasí se nakonec umoudřilo, nechyběla energie od Enervitu a úvod Běhej lesy se tak vydařil na jedničku!

Účastníci závodu volil mezi 13 a 21kilometrovou trasou. Tu kratší ovládl Dan Fiala a Bára Kopřivová, půlmaraton pak Adam Szymanik a Lujza Sláviková. To jsou jména prvních letošních vítězů, další přibydou už 18. května v Karlštejně, kde seriál Běhej lesy pokračuje. A opět bude vyprodáno!

Všem běžcům pomáhá při závodech i sportovní výživa Enervit umístěná na občerstvovacích stanicích a dostupná v červeném Enervit stánku v prostoru startu a cíle. Tak tomu bude i v dalších sedmi závodech, na které se můžete přichystat i dopředu – zakoupením balíčku sportovní výživy na míru při registraci, nebo na e-shopu Enervitu – stačí si vybrat výživový plán, který nejlépe odpovídá vašemu předpokládanému času strávenému na trati.

Veškeré informace o seriálu, jehož výživovým partnerem jsme, se dozvíte na www.behejlesy.cz.