Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Regenerační nápoj Enervit R1 Sport mění název na Enervit After Sport

Oblíbený regenerační nápoj vhodný po kratších intenzivních trénincích nese nově název Enervit After Sport Drink, který jasně vypovídá o jeho účelu. S produkty v obalech Enervit R1 Sport se ještě nějakou chvíli můžete v obchodní síti setkávat, jejich složení je totožné.

Enervit R1 Sport mění název stejně jako v minulém roce Enervit R2 Sport (vhodný po delších výkonech). Oba teď nesou ve svém jméně slovo „Drink“, aby bylo jasné, že jde o nápoj. A aby bylo zřejmé, že jde o nápoj regenerační, má R1 v názvu „After Sport“ (po sportu) a R2 „Recovery“ (zotavení).

Enervit After Sport je k dostání v krabičce s 10 sáčky, nebo jako samostatný sáček (15 g) pro přípravu regeneračního nápoje. Oceníte ho zejména jako pomocníka, který urychluje procesy obnovy sil organizmu po intenzivním sportovním výkonu. Ideální čas pro jeho konzumaci je v průběhu 30 minut PO skončení výkonu, kdy jsou buňky otevřené příjmu živin (tzv. anabolické okno).

Enervit After Sport (dříve R1 Sport) pomáhá tím, že:

  • sacharidy (sacharóza a maltodextrin) podporují rychlé doplnění zásob energie;
  • vysoké množství aminokyselin (L-glutamin a BCAA – 20 %) pomáhá se zachováním a růstem (obnovou) svalových vláken po intenzivním výkonu;
  • doplňuje vypocené minerální látky (sodík, draslík, hořčík) a vitaminy (C, E, B).

Enervit After Sport koupíte v našem e-shopu, nebo v prodejnách se sportovní výživou.