Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Startuje seriál Běhej lesy, o víkendu zamíříme i za bikery

I letos jsme hlavním výživovým partnerem populárního běžeckého seriálu Běhej lesy, který odstartuje už tuto sobotu 22. 4. v Brdech. My u toho nebudeme chybět – Enervit najdete na trati na občerstvovačkách i v červeném stánku v prostoru startu a cíle. Iontový nápoj Enervit G Sport bude připraven také pro bikery v Ostravě, kde se v sobotu pojede tradiční cyklistický závod Porubajk.

Trať úvodního závodu Běhej lesy povede jinudy než loni, i letos však na účastníky čekají krásné přírodní scenérie dlouhá léta nepřístupné oblasti Brd. Ostatně stejně jako v dalších šesti závodech tohoto unikátního seriálu, jehož trasy vedou převážně po nezpevněných cestách a protínají zajímavá místa republiky. Běhej Brdy může letos absolvovat více běžců než v loňském roce – kapacita závodu byla po vyprodání 1000 míst rozšířena o dalších 500 a výjimečný běžecký zážitek si tak bude moct vychutnat více běžců a běžkyň, jejichž osvědčeným parťákem je Enervit – specialista na vytrvalostní sporty. Na místě bude náš červený stánek se vším, co pro svůj výkon potřebujete, tak se zastavte!

 

Enervit nebude chybět ani na tradičním MTB závodě Porubajk, který startuje v sobotu 22. 4. v Ostravě Porubě. Nejdelší trať měří 68 km, kratší 38 km a pro děti jsou připravené závody na 10 a 3 km. Zajímavostí je nově zařazený Powebajk Adventure, což je orientační závod na elektrokolech. Veškeré podrobnosti najdete na stránkách závodu.