Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Úvodní dva závody Běhej lesy vyprodány, další dva se poběží v červnu

Perfektní atmosféra opět provází oblíbený běžecký seriál Běhej lesy. Úvodní dva závody byly vyprodané v dětských i dospělých kategoriích a přímo na trati byla k dispozici i špičková sportovní výživa Enervit. Náš červený stánek samozřejmě nechybí na žádném ze závodů, které pokračují v červnu v Brdech a Slavkovském lese.

Na úvod se běželo v lednicko-valtickém areálu a Běhej lesy Lednice absolvovalo 2500 běžců – 2000 dospělých a 500 dětí. Na startu nechyběly ani známé osobnosti jako například triatlonista Petr Vabroušek nebo kardiochirurg Jan Pirk. Běželo se na dvou tratích měřících 13 a 21 km. Tu kratší ovládli Lenka Kohnová a Filip Vabroušek, na delší vítězství vybojovali Lenka Polachová a Roman Paulík.

 

Další závod se konal v okolí Karlštejna, kde se běží i přes lomy Amerika. Jedinečnou atmosféru si nenechalo ujít 2500 běžců, opět tedy byla kapacita naplněná do posledního místečka. Vítězství z Lednice zopakovali Lenka Polachová na delší a Filip Vabroušek na kratší trati. Z premiérových vítězství v letošním seriálu Běhej lesy se pak radovali Monika Hloušková a Dušan Podroužek.

 

Seriál Běhej lesy má teď před sebou dva červnové závody – Brdy (2. 6.) a Slavkovský les (23. 6.). Poté bude následovat další čtveřice závodů a celý seriál vyvrcholí v září v Boleticích.

Podrobné informace o seriálu i jednotlivých závodech najdete na stránkách seriálu Běhej lesy, jehož hlavním výživovým partnerem je Enervit – specialista na výživu pro vytrvalce oblíbený i u všech běžců.