Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Podpoříme vaše sportování - dáme vám bonus až 1000 Kč na Enervit!

Na vašem sportovním rozvoji a úspěších nám záleží, proto pro vás máme zcela výjimečnou nabídku - podpoříme vaše sportování v podobě až tisícikorunového bonusu na objednávku na našem e-shopu. Tak abyste měli vše, co ke svému sportu potřebujete.

Slevu můžete využít jak na nákup sportovní výživy Enervit, tak kompresního oblečení Royal Bay. Stačí si u nás vybrat a zadat speciální slevový kód (viz níže).

Jak velkou podporu od nás na e-shopu dostanete, o tom si sami rozhodnete:

100 Kč - pro objednávku nad 500 Kč; uplatníte kód 23PODPORA100
200 Kč - pro objednávku nad 1000 Kč; uplatníte kód 23PODPORA200
300 Kč - pro objednávku nad 1500 Kč; uplatníte kód 23PODPORA300
400 Kč - pro objednávku nad 2000 Kč; uplatníte kód 23PODPORA400
500 Kč - pro objednávku nad 2500 Kč; uplatníte kód 23PODPORA500
600 Kč - pro objednávku nad 3000 Kč; uplatníte kód 23PODPORA600
700 Kč - pro objednávku nad 3500 Kč; uplatníte kód 23PODPORA700
800 Kč - pro objednávku nad 4000 Kč; uplatníte kód 23PODPORA800
900 Kč - pro objednávku nad 4500 Kč; uplatníte kód 23PODPORA900
1000 Kč - pro objednávku nad 5000 Kč; uplatníte kód 23PODPORA1000

Kód stačí vepsat na našem e-shopu v nákupním košíku - do políčka "Přeji si použít slevový kupón".

Akce platí od 4. do 8. 5. 2023 na eshop.enervit.cz. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi a slevovými kódy. Do celkové výše objednávky se tak nezapočítávají cenově zvýhodněné položky a akční zboží. 

AKTUALITY

5/6
Načerpejte know-how o výživě sportovců na našich on-line seminářích. První už 19. 6.

Chcete posouvat svou sportovní výkonnost? Chcete vědět, co děláte špatně a co byste měli dělat lépe v oblasti výživy? Chcete díky správné výživě sportovat lépe? Pak si nenechte ujít naše on-line semináře, které pro vás letos chystáme!

31/5
Buďte vidět s Enervitem a vyhrajte poukázku do e-shopu

Díky vhodnému užívání sportovní výživy Enervit budete určitě nepřehlédnutelní na tréninku, v závodech nebo zápasech. My vám ale nabízíme možnost být vidět díky Enervitu i na sociálních sítích – díky našemu projektu „Buďte vidět s Enervitem!“

29/5
NOVINKA: Enervit Sport Drink

Máme pro vás nový sacharidový nápoj doplňující energii a tekutiny během sportu. Jedná se o jednorázové sáčky po jednotlvých dávkách, které najdete v krabičce po 10 ks. Z každého sáčku připravíte 500 ml nápoje s obsahem sacharidů a elektrolytů, které podporují sportovní výkonnost.

26/5
Enervit je oficiálním dodavatelem Českého paralympijského týmu

Řady sportovců spoléhajících na Enervit v tréninku i při závodech či zápasech rozšiřuje Český paralympijský tým! Jsme moc rádi, protože výkony našich parasportovců dlouhodobě sledujeme a pravidelně jim fandíme na těch největších mezinárodních akcích.

22/5
ROZHOVOR s čerstvým mistrem ČR v maratonu Vítkem Pavlištou

Dlouholetý člen Enervit Teamu neměl ideální jaro a tréninkové kilometry i hodiny chyběly. Na Pražském maratonu ale nebylo znát a Vít Pavlišta si doběhl pro svůj čtvrtý titul mistra České republiky. Jak se pro něj závod vyvíjel, jak si triumf užil a jaký výživový plán volil? To všechno prozrazuje v našem rozhovoru.

Více aktualit

VÝŽIVOVÁ PORADNA

2. fyziologický zákon: Externí sacharidy jako konkurenční výhoda

Lidské tělo funguje podle určitých zákonů, které jsou jasně dané. Říkáme jim fyziologické zákony, a pokud chcete, aby vaše sportovní výkonnost rostla, měli byste je respektovat a naučit se jich využívat. Abyste nemuseli dřít jako koně ve snaze porazit přírodu. Dnes pro vás máme 2. zákon, který říká, že při sportu je třeba doplňovat externí energii ze sacharidů.

1. fyziologický zákon: Sladké před sportem škodí

Lidské tělo funguje podle určitých zákonů, které jsou jasně dané. Říkáme jim fyziologické zákony, a pokud chcete, aby vaše sportovní výkonnost rostla, měli byste je respektovat a naučit se jich využívat. Abyste nemuseli dřít jako koně ve snaze porazit přírodu. Dnes pro vás máme 1. zákon, který říká, že sladké před sportem škodí.

K čemu a jaké minerální látky potřebují sportovci?

Minerální látky jsou nezbytnou součástí našich jídelníčků. Nemají sice žádnou energetickou hodnotu, ale pro lidský organizmus jsou nezbytné – jsou předpokladem pro růst a tvorbu tkání a pro látkovou výměnu v těle (metabolismus). V souvislosti se sportem se však minerální látky nejčastěji zmiňují jako ionty nebo elektrolyty, které se podílejí na vedení nervových vzruchů. Ty jsou důležité pro správnou koordinaci nervové soustavy a činnost svalových vláken. V případě nesprávné koordinace vznikají křeče, strašák každého vytrvalce.

PODCAST: Jak na růst výkonnosti během tréninku

Poslechněte si náš podcast s tematikou výživy ve sportu! Věnujeme se v něm tomu, jak na zlepšení kondice a růst výkonnosti v tréninku. Podcast je přínosný pro cyklisty, běžce, triatlonisty i další vytrvalostní sportovce. Podcast si můžete rovnou pustit, nebo stáhnout a mít ho tak k dispozici kdekoli - třeba při sportu nebo vašich cestách.  

Vyřešte palčivou otázku, co jíst před sportem

Taky se sami sebe ptáte, co jíst před startem nebo tréninkem, aby vaše tělo bylo maximálně připravené na výkon? Abyste měli dost energie, cítili se sytí, a přitom vám nebylo těžko? Spolehněte se na Enervit PRE Sport a máte to vyřešené! Tohle sacharidové želé vás totiž dokonale připraví na sport. Jak to dělá?

Více aktualit