Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Běhej lesy v polovině, další závody přijdou během léta

Oblíbený seriál Běhej lesy má za sebou polovinu závodů. V červnu se běželo v Brdech a poprvé i ve Slavkovském lese. Dva muži a tři ženy vybojovali stupně vítězů v obou startech, všichni běžci se pak mohli spolehnout na energii a pitný režim od Enervitu, specialisty na výživu pro vytrvalce. Enervit byl na občerstvovacích stanicích i v červeném stánku v prostoru startu a cíle. Aby se všem běžcům sportovalo lépe.

Po úvodních dvou startech (psali jsme zde) pokračoval seriál Běhej lesy dvěma červnovými závody, kterých se zúčastnilo přes 2500 běžců včetně dětí. Běželo se opět v nádherných přírodních kulisách a v Brdech i za parádního počasí. Premiéra ve Slavkovském lese byla deštivá, i tak se ale vydařila.

Nejrychlejšími muži byli v Brdech Dan Fiala (22 km) a Filip Hochmut (11 km), ženám kralovala Kateřina Kováč na krátké a Lenka Polachová na dlouhé trati. Obě se navíc dokázaly prosadit i v následujícím závodě, když ve Slavkovském lese braly stříbro.

Na západě Čech byly nejrychlejší Monika Hloušková (11 km) a Barbora Kochová (23 km), mezi muži pak Ondřej Teska a Dušan Podroužek, který bral stříbro v Brdech. Pro bronz si na delší trati doběhl Vít Ryška, který zatím vede průběžné pořadí seriálu v této kategorii.

Běhej lesy pokračuje v době letních prázdnin na Vysočině (21. 7.) a v Beskydech (11. 8.), samozřejmě i s Enervitem coby hlavním výživovým partnerem seriálu. Kompletní harmonogram a informace včetně výsledků najdete na www.behejlesy.cz