Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita
Aktualita

Ford Challenge Prague odstartuje přesně za měsíc a my budeme u toho!

Největší triatlonový svátek roku se blíží – 27. 7. se odehraje už třetí ročník Ford Challenge Prague, na který se chystají profesionálové i amatéři z celého světa. Na startu nebudou chybět triatlonové hvězdy ani ti, kteří si chtějí triatlon vyzkoušet. A samozřejmě ani Enervit – specialista na výživu pro vytrvalce.

Velká triatlonová akce opět láká jak na hlavní závod MIDDLE, ve kterém se objeví spousta zvučných jmen (1,9 km – 90 km – 21,1 km), tak na krátký TRY-ATHLON (0,4 km – 18 km – 4,2 km), který je určený především začátečníkům nebo hobby sportovcům. Připravené budou i dětské běžecké závody, které startují už v pátek 26. 7. Pro všechny je každopádně jedno společné – skvělé zázemí velkého světového závodu a parádní atmosféra přímo v centru Prahy.

Všichni se také mohou spolehnout na pomoc Enervitu. Přímo na místě bude náš červený stánek s nabídkou špičkové sportovní výživy před, během a po sportu, vybrané produkty najdou účastníci i na občerstvovacích stanicích. Využít je možné také výživových plánů na míru – podle předpokládané délky trvání výkonu. A to jak objednáním při registraci na webu závodu, tak na našem e-shopu.

 

Hvězdy na startu

Kapacita závodů je pro letošní rok navýšena a stejně jako v loňském roce nechybí ve startovní listině zvučná triatlonová jména. Na start se poprvé postaví česká triatlonová hvězda žijící v Austrálii, Radka Vodičková-Kahlfeldt. Chybět nebudou Belgičanka Katrien Verstuyftová, která ovládla závod v loňském roce, a její krajan Pieter Heemeryck, jenž zvítězil v roce 2017 a vloni skončil třetí. O top příčky bude bojovat vycházející hvězda světového triatlonu Frederic Funk z Německa. Účast přislíbili také vítězka Ironmana 70.3 Britka Emma Pallantová či mistr světa v dlouhém triatlonu a obhájce loňského stříbra z Prahy Pablo Dapena.

Domácí fanoušci se mohou těšit na českou triatlonovou špičku – Simonu Křivánkovou, Petra Soukupa, Lukáše Kočaře nebo člena Enervit Teamu Tomáše Řenče, který před pár dny obáhil titul mistra ČR v dlouhém triatlonu (rozhovor zde). Přijďte je povzbudit, nebo sami závodit!

Více na www.challenge-prague.com.