Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
22/6
Triatlonista Jan Šneberger stříbrný na Moraviamanovi

Dlouhý triatlon v Otrokovicích má rád a účastní se ho pravidelně. Letos sice nešlo o mistrovství České republiky, ale závod nechybí v seriálu Českého poháru a konkurence se sešla opět veliká. Jan Šneberger se s ní vypořádal parádně a bral stříbro, které členovi Enervit Teamu zajistilo účast na mistrovství Evropy v Almere. Jaký pro něj závod byl a jakou výživovou strategii volil, prozrazuje v našem rozhovoru.

19/6
Helena Karásková v TOP 10 na ME Xterra

Přála si být v první desítce, a to se jí splnilo. Byť už není profesionálkou a na trénink má méně času. Helena Karásková po zlaté jízdě v Itálii opět ukázala, že i ve 44 letech stále patří ke špičce v terénním triatlonu a na mistrovství Evropy v Belgii vybojovala 9. místo. Rozhovor s dlouholetou členkou Enervit Teamu nabídne pohled na její nový způsob života, trénování i horská kola.

15/6
Využijte DOPRAVU ZDARMA na našem e-shopu

Ode dneška do 20. 6. za vás platíme dopravu my! Na vás je jen výběr toho nejlepšího pro vaše sportování. Ať už koukáte po sportovní výživě Enervit, nebo kompresním oblečení Royal Bay, které na e-shou máme také..

12/6
Historický bronz českých para hokejistů na MS

Čeští para hokejisté dosáhli na historický úspěch, když z mistrovství světa v Kanadě přivezli svou první medaili. Bronz vybojovali v napínavém zápase s Čínou, který skončil vítězstvím české reprezentace 3:2. Enervit je hrdým dodavatelem sportovní výživy Českého paralympijského týmu.

8/6
Helena Karásková má zlato z Italské Xterry: „Poslední kilometr jsem si užila!“

I když se vzdala života profesionálky, ve světové sérii terénního triatlonu přesto stále dokáže vítězit. Dlouholetá členka Enervit Teamu si připsala triumf na závodě Xterra v Itálii a plánuje i další starty v tomto seriálu.

5/6
Načerpejte know-how o výživě sportovců na našich on-line seminářích. První už 19. 6.

Chcete posouvat svou sportovní výkonnost? Chcete vědět, co děláte špatně a co byste měli dělat lépe v oblasti výživy? Chcete díky správné výživě sportovat lépe? Pak si nenechte ujít naše on-line semináře, které pro vás letos chystáme!

31/5
Buďte vidět s Enervitem a vyhrajte poukázku do e-shopu

Díky vhodnému užívání sportovní výživy Enervit budete určitě nepřehlédnutelní na tréninku, v závodech nebo zápasech. My vám ale nabízíme možnost být vidět díky Enervitu i na sociálních sítích – díky našemu projektu „Buďte vidět s Enervitem!“

29/5
NOVINKA: Enervit Sport Drink

Máme pro vás nový sacharidový nápoj doplňující energii a tekutiny během sportu. Jedná se o jednorázové sáčky po jednotlvých dávkách, které najdete v krabičce po 10 ks. Z každého sáčku připravíte 500 ml nápoje s obsahem sacharidů a elektrolytů, které podporují sportovní výkonnost.

26/5
Enervit je oficiálním dodavatelem Českého paralympijského týmu

Řady sportovců spoléhajících na Enervit v tréninku i při závodech či zápasech rozšiřuje Český paralympijský tým! Jsme moc rádi, protože výkony našich parasportovců dlouhodobě sledujeme a pravidelně jim fandíme na těch největších mezinárodních akcích.

22/5
ROZHOVOR s čerstvým mistrem ČR v maratonu Vítkem Pavlištou

Dlouholetý člen Enervit Teamu neměl ideální jaro a tréninkové kilometry i hodiny chyběly. Na Pražském maratonu ale nebylo znát a Vít Pavlišta si doběhl pro svůj čtvrtý titul mistra České republiky. Jak se pro něj závod vyvíjel, jak si triumf užil a jaký výživový plán volil? To všechno prozrazuje v našem rozhovoru.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE