Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
8/6
Helena Karásková má zlato z Italské Xterry: „Poslední kilometr jsem si užila!“

I když se vzdala života profesionálky, ve světové sérii terénního triatlonu přesto stále dokáže vítězit. Dlouholetá členka Enervit Teamu si připsala triumf na závodě Xterra v Itálii a plánuje i další starty v tomto seriálu.

5/6
Načerpejte know-how o výživě sportovců na našich on-line seminářích. První už 19. 6.

Chcete posouvat svou sportovní výkonnost? Chcete vědět, co děláte špatně a co byste měli dělat lépe v oblasti výživy? Chcete díky správné výživě sportovat lépe? Pak si nenechte ujít naše on-line semináře, které pro vás letos chystáme!

31/5
Buďte vidět s Enervitem a vyhrajte poukázku do e-shopu

Díky vhodnému užívání sportovní výživy Enervit budete určitě nepřehlédnutelní na tréninku, v závodech nebo zápasech. My vám ale nabízíme možnost být vidět díky Enervitu i na sociálních sítích – díky našemu projektu „Buďte vidět s Enervitem!“

29/5
NOVINKA: Enervit Sport Drink

Máme pro vás nový sacharidový nápoj doplňující energii a tekutiny během sportu. Jedná se o jednorázové sáčky po jednotlvých dávkách, které najdete v krabičce po 10 ks. Z každého sáčku připravíte 500 ml nápoje s obsahem sacharidů a elektrolytů, které podporují sportovní výkonnost.

26/5
Enervit je oficiálním dodavatelem Českého paralympijského týmu

Řady sportovců spoléhajících na Enervit v tréninku i při závodech či zápasech rozšiřuje Český paralympijský tým! Jsme moc rádi, protože výkony našich parasportovců dlouhodobě sledujeme a pravidelně jim fandíme na těch největších mezinárodních akcích.

22/5
ROZHOVOR s čerstvým mistrem ČR v maratonu Vítkem Pavlištou

Dlouholetý člen Enervit Teamu neměl ideální jaro a tréninkové kilometry i hodiny chyběly. Na Pražském maratonu ale nebylo znát a Vít Pavlišta si doběhl pro svůj čtvrtý titul mistra České republiky. Jak se pro něj závod vyvíjel, jak si triumf užil a jaký výživový plán volil? To všechno prozrazuje v našem rozhovoru.

19/5
NOVINKA: Enervit C2:1 Chews

Objevte novou formu příjmu energie během výkonu v nabídce Enervitu. Želatinky se 30 gramy sacharidů dodají velkou porci energie, navíc v podobě sacharidů glukózy a fruktózy v poměru 2:1, což umožňuje maximální příjem energie během výkonu.

16/5
Přijďte na seminář o výživě ve sportu do Jablonce

Chcete se dozvědět, jaké jsou nejčastější chyby ve výživě vytrvalostních sportovců a čemu se vyvarovat, abyste mohli posunout svou sportovní výkonnost? Přijďte na seminář do jablonecké prodejny Endorphin factory, který proběhne ve čtvrtek 8. června.

8/5
Vít Pavlišta počtvrté mistrem ČR v maratonu

Pražský mezinárodní maraton byl letos svědkem traťového rekordu i čtvrtého triumfu člena Enervit Teamu mezi českými vytrvalci. Historickým maximem se v Praze blýskl Keňan Alexander Mutis, nejrychlejším Čechem byl Vít Pavlišta.

4/5
Podpoříme vaše sportování - dáme vám bonus až 1000 Kč na Enervit!

Na vašem sportovním rozvoji a úspěších nám záleží, proto pro vás máme zcela výjimečnou nabídku - podpoříme vaše sportování v podobě až tisícikorunového bonusu na objednávku na našem e-shopu. Tak abyste měli vše, co ke svému sportu potřebujete.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE