Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
2/8
Steepler David Foller překonával na atletickém ME osobní rekordy

Už v rozběhu svého závodu na 3000 m překážek musel útočit na svůj osobák, aby si zaběhl finále. Povedlo se a v něm svůj čas ještmě vylepšil. Člen Enervit Teamu tak splnil cíl, se kterým na atletické mistrovství Evropy do 23 let odjížděl. Teď se připravuje v Livignu na podzimní část sezony a hodnotí své vystoupení na šampionátu. 

27/7
Mladí cyklisté Tufo Pardus Prostějov posbírali na MČR téměř 30 medailí

Ve sprinterských dráhových disciplínách brali mladí prostějovští cyklisté 23 medailí, na silničním MČR mládeže pak přidali dalších 5 cenných kovů. Tým Tufo Pardus Prostějov tak opět potvrdil, že v Česku patří k absolutní špičce a práce s mládeží mu jde na výbornou. I proto patří do Enervit Teamu mezi námi dlouhodobě podporované kluby.

20/7
Tadej Pogačar je opět králem Tour! I za pomoci Enervitu

Druhý start na slavném závodě a druhé vítězství. Bilance 22letého Tadeje Pogačara je výmluvná. Stejně jako jeho dominance v letošním ročníku, kdy na druhého v pořadí, Jonase Vingegaarda, najel více než 5 minut. I letos mu v etapách pomáhal výživový plán od Enervitu, stejně jako celé stáji UAE Team Emirates.

16/7
Využijte výhodného balení Enervit Gelů za akční letní cenu!

Naše další letní překvapení má podobu nového trojbalení oblíbených Enervit Gelů. Výhodné balení obsahuje 3 kusy gelů s citronovou příchutí a během léta jsme se rozhodli nabídnout vám ho za akční cenu – s 24% slevou.

13/7
Marcela Joglová před startem na OH: „Pro tenhle moment jsem se do běhání opřela!“

Svůj cíl si vytyčila naprosto jasně – nominovat se na olympijské hry do Tokia. Loni byly kvůli covidu odložené, letos už se ale uskuteční a Marcela Joglová na nich nebude chybět. Poporvé v kariéře okusí atmosféru pod pěti kruhy a zaběhne si olympijský maraton. Jak se těší, co ji čeká a na jakou výživu spoléhá? To všechno prozrazuje členka Enervit Teamu v našem rozhovoru.

6/7
Kajakář Vít Přindiš trojnásobným mistrem Evropy a medailistou ve SP

Letošní sezonu začal nejlépe, jak mohl – na mistrovství Evropy ve vodním slalomu vyhrál všechny tři závody, ke kterým nastoupil. Dokonce i jeho soupeři říkali, že napodobit takový výsledek se jen tak někomu nepovede. V závodech Světového poháru pak člen Enervit Teamu navázal medailovými úspěchy v extreme slalomu. Přečtěte si rozhovor s českým reprezentantem o jeho letošních startech, výživě i dalších plánech.   

2/7
Ochutnejte naše nové proteinové tyčinky. Máme pro vás i akci 3+1 ZDARMA

Nabité bílkovinami, s minimem cukru a se skvělou chutí. Takové jsou naše nové proteinové tyčinky Enervit Protein Bar. Vybírat můžete z lahodných příchutí – kokos, cookies, vanilka s čokoládou, červené ovoce, pomeranč s čokoládou a tmavá čokoláda.

29/6
Helena Karásková stříbrná na Xterra Czech, v short tracku brala 4. místo

První letošní start v terénním triatlonu se člence Enervit Teamu vydařil. V hlavním závodě vybojovala stříbrnou příčku a v následném short tracku skončila těsně pod stupni. V domácím prostředí a v tropických teplotách, které minulý víkend v Česku panovaly. I o tom Helena Karásková vypráví v našem rozhovoru.

22/6
Orientační běžec Miloš Nykodým před domácím MS: „Chci bojovat o medaili!“

Je mu třicet a na kontě má přes dvacet titulů mistra republiky v orientačním běhu. Už také dokázal vyhrát závod Světového poháru. A aktuálně vyhlíží start domácího mistrovství světa, které proběhne od 3. do 9. července v okolí Doks – v oblasti, kde člen Enervit Teamu v posledním roce naběhal stovky kilometrů. 

11/6
Sportovci Enervit Teamu září: Krejčíková, Přindiš i Pavlišta vítězí

Závodní jaro zatím nabízí parádní výkony českých sportovců. Tenistka Barbora Krejčíková kraluje na French Open, kajakář Vít Přindiš zase bral tři medaile na mistrovství Evropy. Oba dva spoléhají při sportu na Enervit, stejně jako běžec Vít Pavlišta, který dokázal potřetí vyhrát mistrovství republiky v maratonu. Členům Enervit Teamu se zkrátka daří!

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE