Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
2/5
NOVINKA: Enervit Carbo Bar C2:1

Objevte novou energetickou tyčinku s velkým množstvím energie v malém bjemu. 30 gramů sacharidů dodá obrovskou porci energie, navíc v podobě sacharidů glukózy a fruktózy v poměru 2:1, což umožňuje maximální příjem energie během výkonu.

22/4
Tadej Pogačar dál vítězí, dvakrát triumfoval v Ardenách

Fantastické jaro cyklisty UAE Team Emirates nekončí – Tadej Pogačar v Ardenách přidal ke svým letošním úspěchům triumfy na slavných klasikách Amstel Gold Race a Valonský šíp. Celkem tak má letos na kontě už 12 vítězství z 18 startů!  

19/4
Další seminář o výživě ve sportu proběhne ve Velkých Karlovicích

Chcete se dozvědět o pitném a energetickém režimu starších žáků a dorostenců? Přijďte na seminář, který pořádáme pro sportovní klub ve Velkých Karlovicích - pár míst máme i pro veřejnost. Seminář proběhne v pondělí 24. dubna.

14/4
Vyzkoušejte Enervit Isocarb C2:1

Načerpejte velké množství energie ze sacharidů pro vaše sportování z energetického nápoje. Enervit Isocarb C2:1 obsahuje optimální kombinaci maltodextrinu a fruktózy pro zajištění příjmu vysoké dávky energie, která je v průběhu času stabilnější. Není třeba nic složitě počítat, stačí namíchat v požadovaném ředění a zajistit tak tělu 30, 60 nebo 90 g sacharidů pro váš výkon.

10/4
Přijďte na pražský seminář o výživě

Ve spolupráci s naší partnerskou prodejnou TF Run pořádáme další seminář o výživě sportovců. Tentokrát se koná v Praze a opět je vstup zdarma. Jen je potřeba se z důvodu omezené kapacity zaregistrovat.

7/4
NOVINKA: Enervit Carbo Jelly C2:1

Objevte novou formu příjmu energie během výkonu v nabídce Enervitu. Želé se 30 gramy sacharidů dodá velkou porci energie, navíc v podobě sacharidů glukózy a fruktózy v poměru 2:1, což umožňuje maximální příjem energie během výkonu.

3/4
V dubnu odstartuje seriál Běhej lesy, samozřejmě i s Enervitem

Start populárního běžeckého seriálu se blíží, první závod je na programu už tento měsíc – Běhej lesy Brdy se uskuteční 15. dubna. ENERVIT opět bude na všech závodech a je připravený vám pomoci sportovat lépe v rámci celé série.

31/3
NOVINKA: Enervit Carbo Gel C2:1

Objevte nový energetický gel s největším množstvím energie v nabídce Enervitu. 40 gramů sacharidů dodá obrovskou porci energie, navíc v podobě sacharidů glukózy a fruktózy v poměru 2:1, což umožňuje maximální příjem energie během výkonu.

27/3
Jaký byl 16. ročník SkiTour?

Největší český seriál v běhu na lyžích má za sebou už 16. ročník, do jehož hodnocení se počítalo šest českých a jeden polský závod. Organizátory na začátku potrápilo počasí, které stálo za překládáním a rušením závodů, pak je ale potěšil účastnický rekord na legendární Jizerské 50. Na žádném ze závodů samozřejmě nechyběl Enervit, dlouholetý výživový partner seriálu a nepostradatelný parťák všech běžců a běžkyň na lyžích.

22/3
NOVINKA: řada Enervit C2:1 pro maximální výkon

Uvádíme novou řadu produktů pro doplňování energie během výkonu vycházející z fyziologických zákonů a praktických potřeb sportovců. Ve spojení s profesionály z cyklistických stájí UAE Team Emirates a Trek-Segafredo Enervit vyvinul novou řadu energetických doplňků C2:1, jejíž název odkazuje na hlavní přínos – obsah dvou druhů sacharidů (glukózy/maltodextrinu a fruktózy) v optimální kombinaci (2:1), aby mohly dodat maximální množství energie během sportu. 

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE