Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
27/1
On-line seminář: Jak si výživou nepokazit (nejen) Jizerskou 50

Chystáte se na některý ze závodů Jizerské 50 a neradi byste chybovali v otázce výživy, která je pro každý sportovní výkon důležitá? Pak se zúčastněte našeho on-line semináře, který pořádáme ve spolupráci právě s Jizerskou 50 – legendárním závodem v běhu na lyžích, jehož výživovým partnerem jsme. Seminář proběhne 6. února on-line a účast na něm je zdarma.

27/1
Objevte naše novinky - s ochutnávkou zdarma

S novým rokem pro vás máme i naše Enervit novinky. Vyzkoušet můžete novou tyčinku Enervit Performance Bar s kreatinem a aminokyselinami BCAA a opět máme v nabídce Enervit Salt Caps, které jste si přáli zařadit znovu do našeho portfolia.

16/1
Přijďte na novoroční seminář o výživě a technologii ve sportu

Ve spolupráci s našimi partnery z Českého běžeckého klubu pro vás hned v lednu chystáme seminář o výživě ve sportu. Spolu s ním bude na programu i přednáška o technologii ve sportu. Dorazit můžete po přihlášení i vy – 23. ledna na Fakultu tělesné výchovy a sportu v Praze.

9/1
Legendární Jizerská 50 startuje už za měsíc, i s Enervitem

Další start legendy se blíží. Jizerská 50 letos začíná 9. února a vyvrcholí hlavním závodem na 50 km v neděli 12. února. Enervit coby specialista na výživu běžců na lyžích a dalších vytrvalostních sportovců samozřejmě nebude chybět – součástí této legendární akce jsme už přes 10 let.

6/1
Inventura skladu = výhoda pro vás

Naše novoroční inventura je šance pro vás. Nakupte poslední kousky, co máme na skladě s omezenou expirací, a ušetřete. Máme pro vás třeba energetické tyčinky nebo proteiny. Inventura s sebou bohžel nese i zdržení při expedici objednávek, za které se omlouváme a nabízíme vám dárek ke každé objednávce jako omluvu.

30/12
Cyklisté TUFO Pardus Prostějov vybojovali medaile na dráhovém MČR

Konec roku je vždy ve znamení posledních cyklistických bojů o republikové tituly na dráze. Výborně se v nich dařilo cyklistům TUFO Pardus Prostějov, kteří v závodech i tréninku spoléhají dlouhodobě na sportovní výživu Enervit. První medaile v seniorské kategorii si připsali donedávna juniorští cyklisté Radovan Štec a Matyáš Koblížek a dařilo se i jejich dalším týmovým kolegům.

23/12
Přejeme vám klidné Vánoce a úspěšný rok 2023!

Milí příznivci Enervitu,


děkujeme Vám za přízeň v letošním roce a přejeme Vám šťastné a červené Vánoce - jak jinak než s Enervitem :-)

Užijte si svátky v kruhu rodinném a až si budete chtít zasportovat, nezapomínejte, že jsme tu pro vás. Pomáháme vám sportovat lépe už přes 10 let a jsme připravení pomáhat i příští rok.


Váš Enervit Team z VITARu Sport

22/12
Dárek na poslední chvíli? Máme!

Poslední z našich prosincových překvapení je tu! Ode dneška do Štědrého dne rozdáváme dárky v podobě poukázek s 10% slevou a doručením do Vánoc. Až do 24. 12. do 10:00 tak máte ještě šanci koupit dárek pro vaše blízké a přátele, kteří sportují, navíc za výhodnou cenu.

15/12
Dáme vám až 1000 Kč na dárky od Enervitu

Třetí z našich prosincových překvapení je tu! Ode dneška do neděle vám dáme až 1000 Kč na nákup dárků na našem e-shopu. Stačí nakoupit v období od 15. do 18. 12. a využít jeden ze slevových kódů níže. Vy sami tak rozhodnete, kolik vám na dárky dáme.

12/12
Tipy na vánoční dárky pro sportovce

Máte mezi svými blízkými a přáteli sportovce? Pak je určitě potěší sportovní výživa Enervit pod stromečkem! A nemusí jít zdaleka o profíky - Enervit pomůže třeba i při náročnější turistice.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE