Aktuality
Aktuality
21/10
Bikerka Jana Czeczinkarová: „Letošní sezonu hodnotím pozitivně.“

Na mistrovství světa v maratonu byla nejlepší Češkou, když dojela na 14. místě. Nejrychlejší z českých závodnic byla i na evropském šampionátu v cross country, kde skončila těsně za elitní desítkou. V Českém poháru zvítězila a připsala si i pódiová umístění v jednotlivých závodech. Jana Czeczinkarová má za sebou úspěšnou sezonu, kterou si teď prodlužuje ještě cyklokrosovými starty. Členka Enervit Teamu se v našem rozhovoru rozpovídala nejen o sezoně, ale i své výživě.

7/10
Využijte akce 3+1 ZDARMA a ochutnejte všechny příchutě energetických tyčinek Enervit

Máme pro vás výjimečnou možnost pro ochutnání všech příchutí oblíbených energetických tyčinek Enervit Competition Bar. Od 7. do 14. 10. je koupíte v našem e-shopu ve výhodném balíčku mixu všech 4 příchutí v akci 3+1 zdarma.

4/10
Další seminář o výživě ve sportu proběhne v Trutnově

Chcete se dozvědět, jak správná výživa může ovlivnit váš sportovní výkon a posunout vaši výkonnost? Přijďte na 3. ročník semináře Kasper Swix Teamu pro sportovce, rodiče a mládež. Dozvíte se i o fyzioterapii a biochemii. Seminář proběhne v pátek 8. 10. v Trutnově.

21/9
Sportovci Enervit Teamu úspěšní na divoké i hladké vodě

Vít Přindiš ovládl podruhé v kariéře celkové hodnocení Světového poháru vodních slalomářů a navrch přidal triumf i v extrémním slalomu. Daniel Havel zase jako člen českého čtyřkajaku vybojoval bronz na mistrovství světa v rychlostní kanoistice. Kromě posledních úspěchů je pojí i to, že oba spoléhají na sportovní výživu Enervit.

17/9
Běhej lesy zná celkové vítěze, poslední závod byl rekordní

Závod v Boleticích uzavřel letošní ročník oblíbeného běžeckého seriálu, jehož dlouholetým výživovým partnerem je Enervit – specialista na výživu pro vytrvalce. Celkem seriál Běhej lesy nabídl 8 závodů, kterých se zúčastnily tisíce běžců.

12/9
Slavíme den vytrvalosti: 20% slevou pro vás

Není pro vytrvalce významnějšího dne v historii než 12. září. Tohoto dne se před 2509 lety uskutečnila bitva s významnými historickými důsledky pro dnešní vytrvalce - bitva u Marathonu. Zvítězili v ní Řekové, kteří porazili více než dvojnásobnou přesilu dobyvačných Peršanů. Úspěch to byl významný, a tak se řecký voják Feidippidés rozběhl, aby tuto událost co nejdříve předal v Athénách. Běžel více než 42 kilometrů, což po náročné bitvě byla pro vojáka nepřekonatelná dávka vyčerpání, a tak se slovy "Zvítězili jsme" zemřel.

9/9
Přihlaste se na on-line seminář o výživě: Jak jíst pro růst výkonnosti

Ve spolupráci s cyklistickým závodem Pražská 50, jehož výživovým partnerem každoročně jsme, připravujeme on-line seminář věnovaný výživě ve sportu a tomu, jak se správně připravit na závod. Zúčastněte se ho i vy a načerpejte důležité know-how pro vaše sportovní výkony! Seminář proběhne on-line formou v úterý 14. září od 18 hodin.

7/9
Cyklisté TUFO Pardus Prostějov zazářili na juniorském MS na dráze

Šest medailí vybojovala trojice prostějovských juniorů na dráhovém mistrovství světa v Káhiře. Závodníci TUFO PARDUS Prostějov tak přepsali dějiny české dráhové cyklistiky, protože stejně úspěšný světový šampionát česká ani československá historie nepamatuje. Sedmou českou medaili přidal Jakub Malášek z Dukly Brno.

3/9
Velké cyklistické akce před námi – zajeďte si je s námi

Malevil Cup a Pražská 50 v září, ČT Author Cup v říjnu. Cyklistický kalendář nabídne po skončení prázdnin atraktivní závody a my s Enervitem u nich nebudeme chybět. Zúčastněte se jich také a využijte pomoci Enervitu přímo na trati!

29/8
Běhej v září s Enervitem – čeká nás spousta akcí

V Boleticích vyvrcholí letošní seriál Běhej lesy, dvě zastávky má na programu RunTour a poslední tři závody zbývají z brněnského Triexpert Cupu. Všechny tyto běžecké akce se konají v září a nebude na nich chybět Enervit – výživový partner závodů a parťák všech běžců!