Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
1/12
Rozdáváme vánoční dárky v předstihu - chcete také jeden?

Začíná prosinec, měsíc Vánoc, a my máme hned na jeho startu dárky pro každého! U nás totiž Ježíšek vzkazy poctivě čte a vždy přání splní. Stačí objednat na našem e-shopu od 1. do 12. 12. a říct si o jeden z dárků, který pro vás máme nachystaný.

28/11
Mrkněte na záznam listopadového semináře a termín nového

I v listopadu pokračoval náš letošní seriál online seminářů, tentokrát s tématem "Vitaminové doplňky u sportovců". Pokud jste ho nestihli, nabízíme jeho záznam. A rovnou pro vás chystáme i další seminář, který proběhne opět online - 19. 12. od 17:00. 

24/11
Vánoční tipy pro vás: sáhněte po letošních novinkách

Máme přesně měsíc do Vánoc, takže je čas se zamyslet nad těmi nejlepšími dárky pro své blízké. Jestli sportují, je to jasné - ENERVIT pro ně bude TOP! Vyberte si u nás třeba z letošních novinek, které určitě potěší...

20/11
Česká reprezentace má bronz z ME v cyklokrosu

Cyklokrosařka Kristýna Zemanová vybojovala na listopadovém evropském šampionátu bronz v kategorii do 23 let. Šlo o nejlepší český výsledek na mistrovství a česká reprezentantka jím navázala na zisk bronzu na letošním mistrovství světa. Enervit je hrdým partnerem Českého svazu cyklistiky.

17/11
Užijte si náš RED FRIDAY s 20% slevou na všechny produkty Enervit!

Žádné čekání na Black Friday, který správně připadá na poslední listopadový pátek. My pro vás máme náš RED FRIDAY, protože k Enervitu patří červená, jsme vždy o krok napřed a rádi přinášíme radost ze sportu. Využijte speciální a časově omezenou akci v podobě 20% SLEVY na vše na našem e-shopu!

13/11
Přihlaste se na listopadový seminář - vysíláme už 21. 11.

Už příští týden proběhne další online seminář z našeho letošního cyklu. Jeho tématem budou tentokrát vitaminové doplňky ve spojení s vytrvalostním sportem. Které, kdy a v jakém množství brát? Odpovíme v semináři! 

10/11
Route 66 na kolech: denně 120 km v sedle a extrémní podmínky v Mohavské poušti

Jednomu je 60, druhému 52 let. Nejsou to žádní profesionální sportovci, ale oba sport milují, byť se k němu ve větší míře dostali až v pozdějším věku. A letos v létě podstoupili výzvu v podobě přejezdu slavné americké Route 66 na kolech. Řeč je o Miroslavu Paterovi a Liboru Kůrkovi, kteří svou americkou pouť absolvovali i s Enervitem po kapsách. Jaké zážitky si přivezli, jak vypadalo jejich stravování a co všechno už mají za sebou? O tom je druhá část našeho rozhovoru.

6/11
Letos jsme byli partnerem zhruba padesátky závodů

Letošní sezona běžeckých a cyklistických závodů je prakticky u konce. Na řadě z nich jsme vám pomáhali se správnou výživou nebo kompresí pro lepší sportovní výkon přímo na místě. Od dubna do září jsme byli partnerem zhruba padesátky sportovních akcí včetně některých novinek.

3/11
Horolezec a člen Enervit Teamu Radek Jaroš dostal vyznamenání od prezidenta

Během státního svátku 28. října byli na Pražském hradě vyznamenáni i někteří sportovci včetně Radka Jaroše. Asi nejznámějšího českého horolezce, který dlouhá léta patří i do Enervit Teamu. Ten jako vůbec první Čech vystoupil na všech čtrnáct světových osmitisícovek bez použití kyslíku a od prezidenta dostal medaili Za zásluhy I. stupně.

30/10
Mrkněte na záznam říjnového semináře a termín nového

I v říjnu pokračoval náš letošní seriál online seminářů, tentokrát s tématem "Večerní sportování a stravování". Pokud jste ho nestihli, nabízíme jeho záznam. A rovnou pro vás chystáme i další seminář, který proběhne opět online - 21. 11. od 17:00. 

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE