Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
4/5
Startuje Giro d´Italia a Enervit bude opět u toho

107. ročník slavného cyklistického závodu se pojede od 4. do 26. května a absolvují ho i týmy Lidl-Trek a UAE Team Emirates, které spoléhají na Enervit. Tadej Pogačar (UAE) je navíc hlavním favoritem.

29/4
Na kterých závodech a sportovních akcích potkáte Enervit v květnu?

Cyklistická i běžecká sezona odstartovala, a tak nás i v květnu čeká spousta zajímavých závodů. Enervit je připravený vám v nich pomáhat a na řadě z nich narazíte i na náš červený stánek.

23/4
Marathon expo se blíží. Přijďte za námi na stánek!

S blížícím se datem Pražského maratonu se blíží i tradiční doprovodná akce – Marathon Expo (2. – 4. 5.) na Výstavišti v Holešovicích. Budeme tam s naším stánkem, abyste mohli načerpat vše potřebné na dobu před, během i po závodě nebo tréninku.

21/4
Přihlaste se na dubnový seminář - vysíláme už 29. 4.!

29. dubna pokračujeme v našem cyklu online seminářů ze světa výživy sportovců. Tématem toho dubnového bude "Večerní sportování s cílem hubnutí". Jak sportovat a jak se starovavat ve večerních hodinách, chcete-li shodit nějaký ten kilogram? Nenechte si ujít náš další seminář a zajistěte si místo na něm! 

19/4
Závoďte a vyhrajte v naší nové soutěži

Chcete vyhrát Enervit výživový plán na míru podle vašeho výběru? Zapojte se do naší nové soutěže! Stačí nasbírat co nejvíc razítek na stánku Enervit na závodech, kterých se s naším týmem účastníme, a výhra může být vaše. Je to jednoduché - přijdete na stánek, necháte si dát razítko do soutěžního plánu a pak nám pošlete jeho fotku. Soutěž se dělí do třech období a v každém z nich vyhlašujeme hned 10 vítězů!

15/4
Nejlepší hokejové týmy spoléhají na Enervit

Finále hokejové Chance ligy si zahrály týmy Zlína a Vsetína. Do finále extraligy zase suverénně postoupil vítěz základní části - Dynamo Pardubice. Co má tahle trojice společného? Enervit jako oficiálního výživového partnera!

8/4
Triatlonista Jan Šneberger o přípravě, výživě i letošních startech

Loni člen Enervit Teamu ovládl mistrovství České republiky ve středním triatlonu i celkové pořadí v Českém poháru. Letos se kromě tradičních domácích akcí chystá účastnit i světové série Ironman a zapojit se tam do soutěže profesionálů. Jan Šneberger v našem rozhovoru vypráví o svých plánech i přípravách na sezonu, která pro něj odstartuje už 21. dubna ve Valencii.

5/4
Představujeme jarní novinky v řadě C2:1 i nové příchutě tyčinek. Vyzkoušejte je zdarma!

Unikátní řada Enervit C2:1 se rozrůstá o dva nové druhy gelů a nové, jednorázové balení Enervit Isocarb. Nové příchutě na vás čekají u oblíbených tyčinek Enervit Power Crunchy, které představují chutnou svačinku pro každého sportovce. A až do 14. 4. je dáváme k objednávkám jako dárek, abyste je mohli vyzkoušet.

1/4
Přijďte za námi na Running Expo, Enervit stánek tam nebude chybět

Pražský běžecký svátek v podobě 1/2Maratonu se blíží a s ním i tradiční Running Expo – veletrh s nabídkou toho nejlepšího pro všechny běžce. Na takovém místě samozřejmě nemůže chybět Enervit, specialista na výživu pro vytrvalce a parťák statisíců běžců po celém světě. Přijďte se 4. nebo 5. 4. mrknout na náš stánek a doplnit energii na závod i sezonu!

28/3
Vykoledujte si 20% SLEVU na Enervit

U nás koleda stojí za to! A je jedno, jestli je zrovna přestupný rok jako letos - koledovat mohou všichni. Koledu totiž máme pro všechny sportovce. 

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE