Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
16/9
Iontový nápoj Enervit Isotonic Drink uspěl v testu časopisu Běhej.com

Jaký ionťák je nejlepší? Odpověď se rozhodla během léta najít redakce běžeckého časopisu Běhej.com, která otestovala 20 iontových nápojů různých výrobců. Mezi nimi i náš Enervit Isotonic Drink, který dosáhl na nejlepší možné hodnocení – pět hvězdiček z pěti.

12/9
Slavíme den vytrvalosti: slevou i soutěží

Není pro vytrvalce významnějšího dne v historii než 12. září. Tohoto dne se před 2509 lety uskutečnila bitva s významnými historickými důsledky pro dnešní vytrvalce - bitva u Marathonu. Zvítězili v ní Řekové, kteří porazili více než dvojnásobnou přesilu dobyvačných Peršanů. Úspěch to byl významný, a tak se řecký voják Feidippidés rozběhl, aby tuto událost co nejdříve předal v Athénách. Běžel více než 42 kilometrů, což po náročné bitvě byla pro vojáka nepřekonatelná dávka vyčerpání, a tak se slovy "Zvítězili jsme" zemřel. 

29/8
Tomáš Řenč zajel nový český rekord na ironmanské trati!

Na závod série Ironman do švédského Kalmaru vyrazil Tomáš Řenč s jasným cílem – vybojovat nominaci mezi profesionály na mistrovství světa na Havaji. To se nakonec členovi Enervit Teamu nepodařilo, i když dosáhl svého osobního maxima 7:54:07 a kromě prolomení osmihodinové hranice si připsal i český rekord!

23/8
Lucie Šnebergerová zvítězila na Ironmanu v Kalmaru

Poslední závod sezony se člence Enervit Teamu vydařil skvěle – ve své věkové kategorii zvítězila a celkově byla druhá. Lucie Šnebergerová tak zvládla svůj letošní hlavní vrchol v podobě Ironmanu ve švédském Kalmaru na výbornou, byť ladění formy na závod neprobíhalo úplně optimálně kvůli odražené patě. I o tom mluví v rozhovoru po svém triumfu, který vybojovala i s podporou Enervitu.

20/8
Helena Karásková po stříbru z ME ovládla Xterru v Německu

Dva vydařené závody v seriálu Xterra má za sebou Helena Karásková. Nejdřív vybojovala stříbro na domácí půdě v Prachaticích, kde se konalo mistrovství Evropy, a pak zvítězila v blízké Žitavě, kde se mohla také těšit z podpory fanoušků a celé rodiny. 

9/8
Energetické tablety Enervit GT Sport mění název na Carbo Tablets

Oblíbené energetické tablety pro doplňování energie během vytrvaleckého výkonu mění svůj název. Nově nesou jméno Enervit Carbo Tablets, který nahrazuje původní Enervit GT Sport. Tento název nadále zůstává u kofeinové varianty.

7/8
David Foller úspěšný na atletickém ME a bronzový na MČR

Kvalifikace na mistrovství Evropy do 23 let byl pro Davida Follera jeden z cílů letošní sezony. V závodě na 3000 m překážek pak pomýšlel na finále a podařilo se. V něm si připsal 13. místo a dva týdny poté startoval na mistrovství republiky, kde vybojoval bronz. „Nebyl to zrovna nejlepší závod, ale po tak dlouhé a namáhavé sezoně jsem s výsledkem vcelku spokojený,“ říká člen Enervit Teamu v rozhovoru.

2/8
Nejrychlejší Čech Ford Challenge Prague Tomáš Řenč: „S výsledkem jsem spokojený!“

Člen Enervit Teamu na největší triatlonové akci v Česku opět zabodoval. Loni skončil v kategorii desátý, jako druhý nejlepší z Čechů. Letos si v obou případech o jednu příčku polepšil a výsledek si pochvaloval. Ford Challenge Prague byl ale pro Tomáše Řenče především přípravou před vrcholem v podobě Ironmana v Kalmaru, kde by se rád probojoval na Havaj.

26/7
Objevte nový Enervit Isotonic Gel: Velkou dávku rychlé energie

Nabídka oblíbených energetických gelů od Enervitu je opět bohatší. K Enervit Gelu, One hand Gelu a Liquid Gelu přibývá zbrusu nový Enervit Isotonic Gel, který není nutné zapíjet a nabídne velkou dávku rychlé energie. Na výběr je ze 3 příchutí – malina, jablko a grapefruit.

22/7
Navštivte Enervit stánek na Ford Challenge Prague. Startovat budou i hvězdy triatlonu

V pátek 26. 7. startuje triatlonový svátek v centru Prahy. Závodu Ford Challenge Prague se zúčastní velké hvězdy světového triatlonu a chybět nebude ani Enervit. Jak na občerstvovacích stanicích, tak v prostoru EXPA, kam můžete přijít k našemu stánku pro špičkovou sportovní výživu i cenné rady.