Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
12/2
Prostějovští junioři uspěli v anketě Král cyklistiky 2021

Při vyhlášení nejlepších českých cyklistů loňského roku kralovali v juniorských kategoriích členové TUFO Pardus Prostějov. Kategorii juniorek vyhrála Gabriela Bártová, mezi juniory byl nejlepší Radovan Štec. Oba dva, stejně jako celý prostějovský tým, spoléhají v oblasti výživy na Enervit. 

7/2
Jizerská 50 zahájí registrace a Enervit bude u toho. Přijďte za námi!

Ve čtvrtek 10. února startují v Obchodním centru NISA v Liberci registrace na Jizerskou 50 spojené s výdejem čísel na 55. ročník legendárního závodu. Enervit je opět jeho výživovým partnerem, a tak na místě nebudeme chybět. K dispozici vám budou naše stánky se špičkovou sportovní výživou a poradenstvím odborníků, abyste se mohli připravit po všech stránkách!

2/2
Zajeďte (nejen) Jizerskou 50 podle svých představ díky našemu semináři

Jaké jsou principy sportovní výživy u vytrvalostního sportovce a jak se optimálně připravit na závod typu Jizerská 50? Povíme vám to v on-line semináři, který pořádáme ve spolupráci právě s Jizerskou 50 – legendárním závodem v běhu na lyžích, jehož výživovým partnerem jsme. Seminář proběhne 8. února on-line a účast na něm je zdarma.

25/1
Posuňte svou výkonnost díky on-line semináři o výživě sportovce

Jaké jsou principy obecné výživy u vytrvalostního sportovce typu běžec, cyklista, triatlonista, běžec na lyžích a podobně? Povíme vám to v on-line semináři, který pořádáme ve spolupráci s Jizerskou 50 – legendárním závodem v běhu na lyžích, jehož výživovým partnerem jsme. Seminář proběhne 1. února on-line a účast na něm je zdarma.

18/1
Za měsíc startuje Jizerská 50. I letos jsme jejími partnery!

V neděli 13. února proběhne legendární Jizerská 50. Tradiční závod, který je součástí prestižního seriálu dálkových běhů Visma Ski Classics, se chystá na svůj 55. ročník. Přípravy jsou to i letos velmi složité kvůli epidemiologické situaci. Jisté ale je, že Enervit zůstává hlavním výživovým partnerem a i letos jsme připravení vám na Jizerské 50 pomoci!

6/1
Tříkrálová akce na e-shopu: TOP 3 produkty jako dárek pro vás

Nový rok se má začít hezky, a tak za vámi posíláme naše tři krále - 3 nejprodávanější produkty na e-shopu v loňském roce v celkové hodnotě 146 Kč!

30/12
SkiTour se blíží, opět bude i s Enervitem

Druhý lednový víkend proběhne první závod, v únoru je v plánu vrchol v podobě Jizerské 50 a na začátku března ukončí největší český seriál v běhu na lyžích partnerský závod v Polsku. Řeč je o oblíbené SkiTour, která startuje už příští víkend v Jizerských horách. Enervit je opět oficiálním výživovým partnerem tradičního seriálu a pomůže vám dodat energii na jakékoli trati.

23/12
Přejeme vám klidné Vánoce a úspěšný rok 2022!

Milí příznivci Enervitu,


děkujeme Vám za přízeň v letošním roce a přejeme Vám šťastné a červené Vánoce - jak jinak než s Enervitem :-)

Užijte si svátky v kruhu rodinném a až si budete chtít zasportovat, nezapomínejte, že jsme tu pro vás. Pomáháme vám sportovat lépe už 10 let a jsme připravení pomáhat i příští rok.


Váš Enervit Team z VITARu Sport

21/12
TIP na vánoční dárek na poslední chvíli. Stíháme doručit a úspěch je zaručený!

Nestíháte? Ani dopravci už ne a my dnes zavíráme sklady. Řešení pro vás ale stejně pořád máme - kupte poukázku a darujte Enervit i Royal Bay podle výběru. To ještě stíháte vy i my.

16/12
Využijte vánoční slevu na našem e-shopu na vše!

15% vánoční sleva platí jen 4 dny - od 16. do 19. 12. 2021. Vybírat můžete ze sportovní výživy Enervit i kompresního oblečení Royal Bay. Stačí zadat slevový kód VANOCE2021 v košíku.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE