Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
23/8
Lucie Šnebergerová zvítězila na Ironmanu v Kalmaru

Poslední závod sezony se člence Enervit Teamu vydařil skvěle – ve své věkové kategorii zvítězila a celkově byla druhá. Lucie Šnebergerová tak zvládla svůj letošní hlavní vrchol v podobě Ironmanu ve švédském Kalmaru na výbornou, byť ladění formy na závod neprobíhalo úplně optimálně kvůli odražené patě. I o tom mluví v rozhovoru po svém triumfu, který vybojovala i s podporou Enervitu.

20/8
Helena Karásková po stříbru z ME ovládla Xterru v Německu

Dva vydařené závody v seriálu Xterra má za sebou Helena Karásková. Nejdřív vybojovala stříbro na domácí půdě v Prachaticích, kde se konalo mistrovství Evropy, a pak zvítězila v blízké Žitavě, kde se mohla také těšit z podpory fanoušků a celé rodiny. 

9/8
Energetické tablety Enervit GT Sport mění název na Carbo Tablets

Oblíbené energetické tablety pro doplňování energie během vytrvaleckého výkonu mění svůj název. Nově nesou jméno Enervit Carbo Tablets, který nahrazuje původní Enervit GT Sport. Tento název nadále zůstává u kofeinové varianty.

7/8
David Foller úspěšný na atletickém ME a bronzový na MČR

Kvalifikace na mistrovství Evropy do 23 let byl pro Davida Follera jeden z cílů letošní sezony. V závodě na 3000 m překážek pak pomýšlel na finále a podařilo se. V něm si připsal 13. místo a dva týdny poté startoval na mistrovství republiky, kde vybojoval bronz. „Nebyl to zrovna nejlepší závod, ale po tak dlouhé a namáhavé sezoně jsem s výsledkem vcelku spokojený,“ říká člen Enervit Teamu v rozhovoru.

2/8
Nejrychlejší Čech Ford Challenge Prague Tomáš Řenč: „S výsledkem jsem spokojený!“

Člen Enervit Teamu na největší triatlonové akci v Česku opět zabodoval. Loni skončil v kategorii desátý, jako druhý nejlepší z Čechů. Letos si v obou případech o jednu příčku polepšil a výsledek si pochvaloval. Ford Challenge Prague byl ale pro Tomáše Řenče především přípravou před vrcholem v podobě Ironmana v Kalmaru, kde by se rád probojoval na Havaj.

26/7
Objevte nový Enervit Isotonic Gel: Velkou dávku rychlé energie

Nabídka oblíbených energetických gelů od Enervitu je opět bohatší. K Enervit Gelu, One hand Gelu a Liquid Gelu přibývá zbrusu nový Enervit Isotonic Gel, který není nutné zapíjet a nabídne velkou dávku rychlé energie. Na výběr je ze 3 příchutí – malina, jablko a grapefruit.

22/7
Navštivte Enervit stánek na Ford Challenge Prague. Startovat budou i hvězdy triatlonu

V pátek 26. 7. startuje triatlonový svátek v centru Prahy. Závodu Ford Challenge Prague se zúčastní velké hvězdy světového triatlonu a chybět nebude ani Enervit. Jak na občerstvovacích stanicích, tak v prostoru EXPA, kam můžete přijít k našemu stánku pro špičkovou sportovní výživu i cenné rady.

17/7
Běhej lesy zahájí druhou polovinu závodů

Čtveřice závodů za námi, další čtyři před námi. Seriál Běhy je přesně v polovině a těší se opět velkému zájmu běžců a běžkyň. První dva podniky byly vyprodané, další dva překonaly účastnické rekordy. A na žádné z akcí nechybí Enervit jako specialista na výživu pro vytrvalce.

13/7
Helena Karásková třikrát na stupních Xterry!

Stříbro v Itálii, zlato v Dánsku a bronz ve Francii. Helena Karásková dál sbírá medaile v seriálu Xterra a je nejúspěšnější Češkou v terénním triatlonu. Úspěšně tak pokračuje v sezoně, kterou navzdory výborným výsledkům označila za svou poslední. Ohlédnutí za posledními závody členky Enervit Teamu nabízíme v našem rozhovoru.

10/7
Miloš Nykodým má medaile z mistrovství republiky a chystá se na MS

Hodně nabitý program se závody republikového šampionátu i Světového poháru, legendární Jukola a nominační závody na mistrovství světa. To všechno čekalo na orientačního běžce Miloše Nykodýma v červnu a na začátku července. Člen Enervit Teamu už letos dokázal na závodech MČR vybojovat tři medaile a probojovat se opět na světový šampionát.