Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
30/12
Bidon: nezbytný pomocník všech sportovců

Pojem "bidon" zná asi každý cyklista, ale divili byste se, kolik lidí na vás bude při vyslovení tohoto pojmu nechápavě zírat. Jaká jsou specifika kvalitního bidonu, a odkud tohle slovo pochází?

27/12
Mrkněte na záznam našeho semináře: Kolik sacharidů přijímat během sportu?

V prosinci jsme zakončili náš letošní seriál online seminářů. Tentokrát bylo téma "Kolik sacharidů doplňovat během sportu". Pokud jste ho nestihli, nabízíme jeho záznam. 

22/12
Přejeme vám hezké Vánoce a sportovní rok 2024!

Milí příznivci Enervitu,


děkujeme Vám za přízeň v letošním roce a přejeme Vám šťastné a červené Vánoce - jak jinak než s Enervitem :-)

Užijte si svátky v kruhu rodinném a až si budete chtít zasportovat, nezapomínejte, že jsme tu pro vás. Pomáháme vám sportovat lépe a jsme připravení v tom pokračovat i v příštím roce, do kterého vám přejeme spoustu výher a úspěchů nejen ve sportu!

Váš Enervit Team z VITARu Sport


děkujeme Vám za přízeň v letošním roce, který jsme u nás v týmu zakončili na vydařeném večírku v Tišnově, odkud k vám během roku míří naše sportovní doplňky. A teď i naše přání veselých Vánoc (minimálně s takovým úsměvem, jaký vidíte u nás) a spousty sportovních zážítků v příštím roce. Od 2. 1. budeme zase na značkách, abychom vám mohli pomáhat sportovat lépe.

 

Přejeme Vám hezké svátky a jen to dobré v roce 2024!


Váš Enervit Team

18/12
Za měsíc startuje další ročník SkiTour, Enervit opět nebude chybět

V lednu proběhne první závod na Mísečkách, v únoru je v plánu vrchol v podobě Jizerské 50 a v března ukončí největší český seriál v běhu na lyžích závod v Harrachově. Řeč je o oblíbené SkiTour, která startuje už za necelý měsíc Krkonoších. Enervit je opět oficiálním výživovým partnerem tradičního seriálu a pomůže vám dodat energii na jakékoli trati.

15/12
Dáme vám až 1000 Kč na dárky od Enervitu

Poslední naše letošní akce je tu! Ode dneška do pondělí vám dáme až 1000 Kč na nákup dárků na našem e-shopu. Stačí nakoupit v období od 15. do 18. 12. a využít jeden ze slevových kódů níže. Vy sami tak rozhodnete, kolik vám na dárky dáme.

11/12
Přihlaste se na prosincový seminář - vysíláme už 19. 12.

Už příští týden proběhne další online seminář z našeho letošního cyklu. Jeho tématem tentokrát bude, jaké množství sacharidů při sportu brát. Jaké je optimální množství? Dokáže pokrýt náš energetický výdej? Záleží, jaké sacharidy přijímáme? Odpovíme v semináři! 

8/12
Vánoční tipy pro vás: vyberte rychle a se slevou

Vánoce se kvapem blíží, proto pro vás máme další tipy na dárky pro všechny sportovce! Tentokrát na výhodná balení, balíčky, výživové plány a strategie. Jejich nákupem ušetříte peníze i čas, protože budete mít dárek se slevou bez velkého vybírání po kusech a dlouhého přemýšlení. A vsaďte se, že rozhodně nešlápnete vedle...

1/12
Rozdáváme vánoční dárky v předstihu - chcete také jeden?

Začíná prosinec, měsíc Vánoc, a my máme hned na jeho startu dárky pro každého! U nás totiž Ježíšek vzkazy poctivě čte a vždy přání splní. Stačí objednat na našem e-shopu od 1. do 12. 12. a říct si o jeden z dárků, který pro vás máme nachystaný.

28/11
Mrkněte na záznam listopadového semináře a termín nového

I v listopadu pokračoval náš letošní seriál online seminářů, tentokrát s tématem "Vitaminové doplňky u sportovců". Pokud jste ho nestihli, nabízíme jeho záznam. A rovnou pro vás chystáme i další seminář, který proběhne opět online - 19. 12. od 17:00. 

24/11
Vánoční tipy pro vás: sáhněte po letošních novinkách

Máme přesně měsíc do Vánoc, takže je čas se zamyslet nad těmi nejlepšími dárky pro své blízké. Jestli sportují, je to jasné - ENERVIT pro ně bude TOP! Vyberte si u nás třeba z letošních novinek, které určitě potěší...

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE