Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
7/8
Máme pro vás záznam červencového semináře a termín nového

V červenci pokračoval náš letošní seriál online seminářů s tématem "Ranní sportování nalačno". Pokud jste ho nestihli, nabízíme jeho záznam. A rovnou pro vás chystáme i další seminář, který proběhne opět online - 19. 9. od 17:00. 

3/8
Slavíme Den pitného režimu a rozdáváme ionťáky ZDARMA!

Hydratace při sportu je nesmírně důležitá a má vliv na výkonnost. Proto si zaslouží naši pozornost i svůj den. Den pitného režimu slavíme právě teď a máme pro vás i speciální akci na oslavu – ionťák v hodnotě 349 Kč zdarma k objednávce na našem e-shopu!

31/7
SportRaces Team má kompletní sbírku medailí z cyklistického MČR

Vrcholem první poloviny domácí cyklistické sezony bylo společné mistrovství České republiky a Slovenska v silniční cyklistice, které se jelo u našich východních sousedů. Výborně se na něm prezentoval SportRaces Team, který dlouhodobě spoléhá na Enervit. Na šampionátu posbíral kompletní medailovou sbírku i další dobrá umístění.

28/7
Startuje projekt Route 66 na kolech, Enervit bude u toho

Jednomu je 60, druhému 52. Oba milují sport a letos se rozhodli podstoupit výzvu v podobě přejezdu slavné americké Route 66. Řeč je o Miroslavu Paterovi a Liboru Kůrkovi, kteří svou americkou pouť odstartují poslední červencový víkend v Chicagu. A na cestě jim nebude chybět Enervit.

25/7
Bílý a puntíkatý dres na Tour de France pro UAE a Lidl-Trek

Dva cenné trikoty vybojovaly na letošní Tour de France stáje spoléhající na sportovní výživu Enervit – Tadej Pogačar z UAE Emirates obhájil bílý trikot pro nejlepšího mladého jezdce do 25 let a Giulio Ciccone z Lidl-Trek získal puntíkatý trikot pro nejlepšího vrchaře. Tým UAE navíc v Paříži slavil 2. a 3. místo v celkovém pořadí zásluhou Tadeje Pogačara a Adama Yatese.

19/7
Sportujte s čelenkou ENERVIT

Máme pro vás novinku v barvách Enervitu - perfektní sportovní čelenku Royal Bay v parádním designu Enervit. Je lehká, rychle schne, ochrání před potem i padáním vlasů do očí. Vyzkoušejte nového parťáka pro své sportovní aktivity a dejte vědět, že ujíždíte na Enervit.

15/7
Využijte výhodných balíčků, plánů a strategí

Chcete mít rychle po ruce sportovní výživu, kterou potřebujete pro váš závod či efektivní trénink, a ještě ušetřit? Sáhněte po našich balíčcích, časových výživových plánech nebo strategiích pro konkrétní sport. To vše pro vás máme připravené na našem e-shopu a poradíme i s tím, co a kdy si vzít.

11/7
Máme pro vás další online seminář: Ranní sportování nalačno už 25. 7.

Už za 14 dní proběhne další online seminář z našeho letošního cyklu. Jeho tématem bude tentokrát ranní sportování nalačno, což je věc, která vás velmi často zajímá. Ať už kvůli nedostatku času na sport během dne, nebo z pohledu redukce tuku. Dává ale opravdu smysl? Jaké jsou klady a zápory? Odpovíme v semináři! 

8/7
Triatlonista Jan Šneberger vyhlíží druhou část sezony s mistrovstvím Evropy

V první části sezony byl se svými výkony spokojený a v úvodních závodech Českého poháru bral 5. místo na Czechmanovi a druhé na Moraviamanovi. Další dva pohárové závody absolvuje Jan Šneberger v srpnu a v září bude reprezentovat Česko na mistrovství Evropy. Jak tráví léto, jak se na závody těší, jaké v nich bude mít ambice a jaký výživový plán zvolí? To všechno prozrazuje člen Enervit Teamu v našem červencovém rozhovoru.

4/7
Už jste vidět s Enervitem? Rozdali jsme první poukázky

V květnu jsme rozjeli projekt "Buďte vidět s Enervitem" a rozdali už první 200Kč poukázky na nákup na našem e-shopu. Chcete také jednu? Stačí se zapojit a být vidět s Enervitem.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE