Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
15/3
Budeme na veletrhu For Bikes - přijďte za námi!

Navštívit náš červený stánek, konzultovat otázky správné výživy při sportu a vybavit se špičkovou sportovní výživou pro vytrvalce můžete na tradičním cyklistickém veletrhu For Bikes, který proběhne od 22. do 24. března na výstavišti v pražských Letňanech. Představíme na něm i zbrusu nové produkty, které pro vás máme nachystané na novou sezonu!

12/3
Přihlaste se na březnový seminář - vysíláme už příští týden!

19. března pokračujeme v našem cyklu online seminářů ze světa výživy sportovců. Tématem toho březnového bude výživa u sportujících dětí. Jak ta sportovní, tak obecná. Nenechte si ujít náš další seminář a zajistěte si místo na něm! 

9/3
Drtivé vítězství Tadeje Pogačara na Strade Bianche

Jak skončil ročník minulý, tak zahájil ten aktuální – triumfem v jednorázovém italském závodě. Zatímco minulou sezonu zakončil vítězstvím Kolem Lombardie, tu letošní odstartoval prvenstvím na Strade Bianche. V ohromném stylu!

6/3
Hokejové Pardubice ovládly základní část a mají i rekord

Se ziskem 121 bodů hokejisté Dynama Pardubice vyhráli základní část Tipsport extraligy a navíc stanovili nový rekord soutěže v počtu dosažených bodů, když překonali osm let staré maximum Liberce (118). Oba týmy přitom spoléhají na Enervit.

4/3
100. ročník Vasova běhu ovládli lyžaři spoléhající na Enervit

Emilie Fletenová z Teamu Ramudden mezi ženami a Torleif Syrstad z Lager 157 Ski Teamu mezi muži zvítězili v jubilejním stém ročníku slavného Vasova běhu. Oba dva týmy spoléhají na Enervit, který je doprovázel i k těmto triumfům. Na dalších místech v TOP 5 se navíc umístili další členové těchto týmů.

28/2
Prostějovští cyklisté vyhlížejí start nové sezony

S novými dresy a osvědčenou výživou Enervit míří do nové sezony cyklisté české stáje TUFO Pardus Prostějov. Podruhé se přesunuli do Toskánska na soustředění a v březnu je už čeká i první start na silnici.

12/2
Mrkněte na záznam únorového semináře a termín nového

I v novém roce jsme připravení nabízet vám semináře zaměřené na výživové aspekty ve sportu. Letošní ročník jsme odstartovali tématem "Jak se (nejen) výživou připravit na závod", kde byla řeč o všem důležitém, co ne/dělat před vaším dnem D. Ať už se rozhodnete závodit na lyžích, na kole, v běhu, v triatlonu nebo v dalších vytrvalostních sportech. Pokud jste seminář nestihli, nabízíme jeho záznam. A rovnou pro vás chystáme i další seminář, který proběhne v březnu. 

9/2
Podpořte nás v anketě Shop roku 2023

Líbí se vám náš e-shop? Nakupujete na něm a jste spokojení s jeho službami? Pak nám můžete dát hlas v tradiční anketě Heureky ShopRoku!

5/2
Jizerská 50 zrušena, pondělní seminář i vybrané akce proběhnou

Je nám to moc líto, ale je to tak - 57. ročník Jizerské 50 se neuskuteční. Organizátoři o víkendu rozhodli o jejím zrušení z důvodu nedostatku sněhu, teplého počasí a nepříznivé předpovědi na další dny. Některé z plánovaných akcí přesto proběhnou, stejně jako náš pondělní seminář na téma "Jak se připravit na závod aneb výživové vychytávky".

31/1
V roce 2024 nás čeká spousta sportovních událostí. Kde se potkáme?

Jsme rádi, že vám sportovní výživa Enervit pomáhá sportovat lépe. A jsme také moc rádi, když se s vámi můžeme potkávat přímo na závodech a veletrzích. Abychom vám mohli poradit, probrat vaše potřeby a představit novinky. Kde se potkáme v roce 2024?

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE