Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
28/3
Enervit najdete nově v prodejnách Endorphin Republic

Dobrá zpráva pro všechny sportovce, kteří spoléhají na sportovní výživu Enervit. Nově je k dostání i v síti prodejen Endorphin Republic v Praze, Brně, Hradci Králové, Olomouci a Bratislavě.

25/3
Jaká byla letošní SkiTour?

V březnu skončil největší domácí seriál v běhu na lyžích, jehož dlouholetým výživovým partnerem je Enervit. Posledním závodem byl Zavírák na Horních Mísečkách, který nahradil kvůli nepříznivým klimatickým podmínkám zrušenou Zadovskou 30. Celkem se závodů letošní SkiTour zúčastnilo přes 2600 lyžařů a Jizerské 50 pak rekordní počet více než 8 tisíc závodníků.

23/3
Budeme na veletrhu For Bikes - přijďte za námi! Máme pro vás i pár volných vstupenek

Navštívit náš červený stánek, konzultovat otázky správné výživy při sportu a vybavit se špičkovou sportovní výživou pro vytrvalce můžete na tradičním cyklistickém veletrhu For Bikes, který proběhne od 25. do 27. března v Praze.

18/3
Staňte se fanoušky našeho nového FB profilu, ať vám nic neunikne

Rozjeli jsme pro vás zbrusu nový profil na Facebooku! Díky němu budete mít všechny aktuální informace hezky po ruce. Články, videa, tipy a zajímavosti ze světa sportu a výživy – to všechno najdete na www.facebook.cz/sportujlepe. Staňte se fanoušky, ať vám nic neunikne!

17/3
Nakupte mix příchutí za výhodnou cenu - ušetřete 22 %

Máme pro vás speciální akci, která nabízí oblíbené ENERVIT doplňky v kombinaci všech dostupných příchutí za výhodnou cenu - s 22% slevou. Při své objednávce tak můžete sáhnout po citronovém i pomerančovém ionťáku, všech druzích PRE Sportu i veškerých příchutích proteinových nebo energetických tyčinek a gelů.

8/3
Tadej Pogačar září i na začátku nové cyklistické sezony

Slovinský cyklista, který se před dvěma lety stal nejmladším vítězem Tour de France, dál udivuje cyklistický svět. Letos už stihl vyhrát etapový závod kolem Spojených arabských emirátů a italskou klasiku Strade Bianche. I v letošní sezoně přitom spolu se svým týmem UAE spoléhá na Enervit.

1/3
SkiTour čekají v březnu ještě tři závody

Největší český seriál v běhu na lyžích měl původně v březnu na programu jen partnerský závod v Polsku. Kvůli počasí se ale dva české podniky musely přeložit z lednového na pozdější termín a měly by se tak nakonec uskutečnit právě v březnu. Řeč je o Karlovské 50 a Zadovské 30. Oficiálním výživovým partnerem SkiTour je Enervit, který vám pomůže dodat energii i na těchto závodech.

22/2
ROZHOVOR: Lenka Štěrbová o dálkovém plavání i olympijském snu

Ve svých 27 letech už má na kontě přes 20 titulů mistryně republiky mezi ženami, 11x vybojovala vítězství v Českém poháru a v 16 se také stala nejmladší pokořitelkou kanálu La Manche. Lenka Štěrbová je úspěšná sportovkyně, která ale zvládá i studium medicíny na Univerzitě Karlově. V našem rozhovoru se členka Enervit Teamu rozpovídala o dálkovém plavání, své přípravě i olympijském snu.

17/2
Podpoříme vaše sportování - dáme vám až 1000 Kč na Enervit!

Na vašem sportovním rozvoji a úspěších nám záleží, proto pro vás máme zcela výjimečnou nabídku - podpoříme vaše sportování v podobě až tisícikorunové slevy na objednávku na našem e-shopu. Tak abyste měli vše, co ke svému sportu potřebujete.

15/2
Jizerská 50 je za námi. Byla rekordní, slunečná a plná energie od Enervitu

55. ročník legendárního závodu zapsal rekordní počet účastníků a nabídl řadu závodů během třídenního programu. O víkendu navíc panovalo v Bedřichově krásné počasí, které umocnilo dojmy všech běžců i diváků. Přímo na trati pak pomáhal Enervit – specialista na výživu pro vytrvalce.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE