Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
20/8
Na dráhovém ME to cinká pro cyklisty TUFO Pardus Prostějov

První dvě medaile mají na svém kontě čeští reprezentanti bojující na dráhovém mistrovství Evropy juniorů a kategorie do 23 let. Mezi mladšími cyklisty se prosadil Matyáš Koblížek, který ovládl eliminaci, ve starší kategorii pak bral bronz Daniel Babor ve scratchi. Oba jsou z týmu TUFO Pardus Prostějov, který dlouhodobě spoléhá na Enervit.

16/8
Sportovci Enervit Teamu úspěšní v Tokiu!

Do letošních letních olympijských her zasáhly i dvě členky Enervit Teamu – tenistka Barbora Krejčíková vybojovala se svou parťačkou zlato ve čtyřhře a atletka Marcela Joglová si poprvé v kariéře zaběhla olympijský maraton.

5/8
Slavíme Den pitného režimu a rozdáváme ionťáky ZDARMA!

Hydratace při sportu je nesmírně důležitá a má vliv na výkonnost. Proto si zaslouží naši pozornost i svůj den. Den pitného režimu slavíme právě teď a máme pro vás i speciální akci na oslavu – ionťák v hodnotě 299 Kč zdarma ke každé utracené tisícovce na našem e-shopu!

2/8
Steepler David Foller překonával na atletickém ME osobní rekordy

Už v rozběhu svého závodu na 3000 m překážek musel útočit na svůj osobák, aby si zaběhl finále. Povedlo se a v něm svůj čas ještmě vylepšil. Člen Enervit Teamu tak splnil cíl, se kterým na atletické mistrovství Evropy do 23 let odjížděl. Teď se připravuje v Livignu na podzimní část sezony a hodnotí své vystoupení na šampionátu. 

27/7
Mladí cyklisté Tufo Pardus Prostějov posbírali na MČR téměř 30 medailí

Ve sprinterských dráhových disciplínách brali mladí prostějovští cyklisté 23 medailí, na silničním MČR mládeže pak přidali dalších 5 cenných kovů. Tým Tufo Pardus Prostějov tak opět potvrdil, že v Česku patří k absolutní špičce a práce s mládeží mu jde na výbornou. I proto patří do Enervit Teamu mezi námi dlouhodobě podporované kluby.

20/7
Tadej Pogačar je opět králem Tour! I za pomoci Enervitu

Druhý start na slavném závodě a druhé vítězství. Bilance 22letého Tadeje Pogačara je výmluvná. Stejně jako jeho dominance v letošním ročníku, kdy na druhého v pořadí, Jonase Vingegaarda, najel více než 5 minut. I letos mu v etapách pomáhal výživový plán od Enervitu, stejně jako celé stáji UAE Team Emirates.

16/7
Využijte výhodného balení Enervit Gelů za akční letní cenu!

Naše další letní překvapení má podobu nového trojbalení oblíbených Enervit Gelů. Výhodné balení obsahuje 3 kusy gelů s citronovou příchutí a během léta jsme se rozhodli nabídnout vám ho za akční cenu – s 24% slevou.

13/7
Marcela Joglová před startem na OH: „Pro tenhle moment jsem se do běhání opřela!“

Svůj cíl si vytyčila naprosto jasně – nominovat se na olympijské hry do Tokia. Loni byly kvůli covidu odložené, letos už se ale uskuteční a Marcela Joglová na nich nebude chybět. Poporvé v kariéře okusí atmosféru pod pěti kruhy a zaběhne si olympijský maraton. Jak se těší, co ji čeká a na jakou výživu spoléhá? To všechno prozrazuje členka Enervit Teamu v našem rozhovoru.

6/7
Kajakář Vít Přindiš trojnásobným mistrem Evropy a medailistou ve SP

Letošní sezonu začal nejlépe, jak mohl – na mistrovství Evropy ve vodním slalomu vyhrál všechny tři závody, ke kterým nastoupil. Dokonce i jeho soupeři říkali, že napodobit takový výsledek se jen tak někomu nepovede. V závodech Světového poháru pak člen Enervit Teamu navázal medailovými úspěchy v extreme slalomu. Přečtěte si rozhovor s českým reprezentantem o jeho letošních startech, výživě i dalších plánech.   

2/7
Ochutnejte naše nové proteinové tyčinky. Máme pro vás i akci 3+1 ZDARMA

Nabité bílkovinami, s minimem cukru a se skvělou chutí. Takové jsou naše nové proteinové tyčinky Enervit Protein Bar. Vybírat můžete z lahodných příchutí – kokos, cookies, vanilka s čokoládou, červené ovoce, pomeranč s čokoládou a tmavá čokoláda.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE