Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
8/12
Rozdáváme sportovní ponožky jako dárek pro vás

Druhé z našich prosincových překvapení je tu! Ode dneška do středy rozdáváme dárky v podobě limitované edice sportovních ponožek ROYAL BAY na našem e-shopu. Stačí v období od 8. do 14. 12. nakoupit za minimálně 1600 Kč a ponožky v hodnotě 390 Kč jsou vaše! A je na vás, jestli si je necháte, nebo darujete někomu z vašich blízkých.

5/12
Nový ročník SkiTour odstartuje už za měsíc

Po rekordním ročníku, který přilákal více než 10 tisíc účastníků, vypukne ten nový na začátku ledna 2023. Oblíbený seriál čítá 7 závodů a bude v něm i řada novinek. Co naopak zůstává při starém, to je podpora a partnerství Enervitu coby specialisty na výživu lyžařů. Jsme připravení vám opět pomoci sportovat lépe!

1/12
Rozdáváme poukázky na nákup jako dárek pro vás

První z našich prosincových překvapení je tu! Ode dneška do středy rozdáváme dárky v podobě poukázek na 200 Kč na nákup na našem e-shopu. Stačí v období od 1. do 7. 12. nakoupit za minimálně 1200 Kč a poukázka je vaše! Uplatnit ji pak můžete sami při dalším nákupu, nebo ji snadno darujete někomu z vašich přátel či blízkých.

28/11
ROZHOVOR: Triatlonista Jan Šneberger o tréninku, jednotlivých disciplínách i výživě

Dlouhá léta patří k české triatlonové špičce a na kontě už má řadu medailí z republikových šampionátů. Také se účastnil legendárních mistrovství světa na Havaji, a to jak v silničním (Ironman), tak terénním (Xterra) triatlonu. Jak vypadá jeho trénink, kterou z disciplín má nejraději, jakou výživu volí, a kdy ho začal bavit trenažer, o tom všem povídá člen Enervit Teamu v našem rozhovoru.

24/11
Rozdáváme vánoční dárky - každý prosincový čtvrtek

Rozhodli jsme se vás v nelehké době podpořit a potěšit. Proto jsme si pro vás přichystali dárky, které budeme rozdávat během prosince. Každý čtvrtek až do Štědrého dne odkryjeme jedno z překvapení, které pro vás máme. Startujeme hned 1. prosince, tak zůstaňte naladění a sledujte naše komunikační kanály! 

18/11
Užijte si náš RED FRIDAY s 20% slevou na všechny produkty Enervit!

Žádné čekání na Black Friday, který správně připadá na poslední listopadový pátek. My pro vás máme náš RED FRIDAY, protože k Enervitu patří červená, jsme vždy o krok napřed a rádi přinášíme radost ze sportu. Využijte speciální a časově omezenou akci v podobě 20% SLEVY na vše na našem e-shopu!

10/11
Úřadující mistr světa na kajaku Vít Přindiš: „Jsem překvapený, jaký dopad můj triumf měl.“

Má za sebou výbornou sezonu korunovanou zlatem z mistrovství světa a stříbrem v celkovém pořadí Světového poháru. A tak není divu, že je člen Enervit Teamu s letošním sportovním rokem spokojený. Co říká s odstupem na svůj premiérový titul, jak si užil posezonního volna a co z Enervitu mu nesmí na tréninku chybět? To všechno prozrazuje Vít Přindiš v našem rozhovoru.  

7/11
Přijďte na seminář o regeneraci po sportu do Luhačovic

Chcete se dozvědět, jak správná výživa může ovlivnit vaši regeneraci a posunout tak vaši sportovní výkonnost? Přijďte na workshop do luhačovické prodejny Endorphin factory, který proběhne ve středu 9. listopadu.

4/11
Získejte 30% SLEVU nebo 300 Kč na nákup

Kdo z vás nakoupí v listopadu na našem e-shopu, má šanci získat 30% slevu nebo 300 Kč na příští nákup. Tenhle bonus máme nachystaný pro 5 nejvyšších objednávek realizovaných v listopadu na eshop.enervit.cz.

31/10
Rozhovor s bikerkou Nikol Flašarovou: „24hodinovky jsou kapitola sama pro sebe.“

Její doménou jsou dlouhé tratě – MTB maratony i extrémní 24hodinovky. V obou disciplínách letos uspěla, když podruhé v kariéře ovládla mistrovství Evropy v MTB závodě na 24 hodin a v rámci maratonů poprvé vyhrála i závod zapsaný v kalendáři UCI. Nikol Flašarová na trati vždy spoléhá na Enervit a v našem rozhovoru mluví o své sezoně i výživě.     

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE