Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
21/12
Hezké Vánoce a sportovní rok 2020

Milí příznivci Enervitu,


děkujeme Vám za přízeň v letošním roce. Jsme moc rádi, že jsme v něm mohli společně s Vámi ctít stejné hodnoty a jsme připravení v tom pokračovat i v novém roce. 

Těšíme se, že pro Vás bude Enervit opět parťákem na tréninku i v závodech, na občerstvovačkách i ve Vašich sportovních obchodech, na seminářích nebo na webu.


Přejeme Vám hezké Vánoce a spoustu sportu a vytrvalosti v roce 2020. I během něj tu budeme pro Vás a Vaše cíle - aby se Vám sportovalo lépe.


Váš Enervit Team

16/12
Jak funguje cyklistické Sportovní centrum mládeže Karlovarského kraje?

Přinášíme vám první část rozhovoru s trenérem cyklistického Sportovního centra mládeže (SCM) Karlovarského kraje. Petr Novák v něm popisuje, čím se centrum zabývá, jaké děti trénuje a jak k tréninku přistupuje.

10/12
Triatlonistka Helena Karásková se zapsala do historie Xterry

Letos objela poslední sezonu Xterry, kterou zakončila skvělým bronzem na havajském mistrovství světa. Ani příští rok ale nezůstane doma, protože byla jmenovaná Xterra ambasadorkou a před startem šampionátu také byla uvedena do síně slávy Xterry. I o tom mluví členka Enervit Teamu v našem posezonním rozhovoru.

6/12
Rozdáváme vánoční dárky - vyberte si také jeden!

Chcete dárek od Enervitu ZDARMA? Objednejte na našem e-shopu a my vám ho dáme! Ke každé objednávce na eshop.enervit.cz v hodnotě nad 2 300 Kč si v době od 4. do 16. 12. můžete vybrat jeden ze 3 balíčků Enervit v minimální hodnotě 300 Kč.

28/11
Jan Šneberger po Xterra premiéře na Havaji: „Přepadaly mě silné emoce.“

Na Havaji už startoval, ale před pěti lety to bylo na dlouhém silničním triatlonu. Tentokrát šlo o terénní Xterru a tím pádem i premiéru. „Od prvního startu uběhlo pět let a už při vystupování z letadla člověka přepadaly silné emoce. Tenkrát jsem ještě ani neznal svou nynější manželku Lucku a letos už jsem si ji vezl s sebou. Kdo by to byl tehdy řekl! Účast na mistrovství světa v terénním triatlonu byla třešničkou na třípatrovém dortu. Možná víc než samotný závod jsem si užíval vynikající společnost české „Xterácké“ výpravy,“ říká člen Enervit Teamu Jan Šneberger.

15/11
Paratriatlonista Jan Tománek má stříbro z MS: „Té medaile si cením nejvíc!“

Potřetí byl na startu světového šampionátu 70.3 Ironmanu a potřetí vybojoval medaili. Po dvou zlatých z předchozích let bral letos v Nice stříbro a pak si zajel ještě dva závody, které se postaraly o tečku za letošní sezonou. Jak ji člen Enervit Teamu hodnotí? To se dozvíte v našem rozhovoru.

14/11
Pořiďte vánoční dárek od Enervitu a my vám přidáme produkt zdarma!

Nevíte, co nadělit pod stromeček sportujícím přátelům či blízkým? Sáhněte po poukázce na sportovní výživu Enervit a nechte obdarovaného, ať si sám vyber, co potřebuje. My vám k poukázce přibalíme bonus v podobě sportovci oblíbeného a univerzálního produktu zdarma – abyste mohli darovat kromě poukázky i ten.

8/11
Helena Karásková po bronzové tečce na Havaji: „Byly to nádherné pocity!“

Na mistrovství světa Xterra v terénním triatlonu startovala už několikrát, poprvé před devíti lety. Letos šlo ale o výjimečný start – byl totiž poslední. A Helena Karásková ho proměnila v bronzovou medaili, tedy stejný úspěch jako na začátku své triatlonové kariéry. „V cíli jsem byla moc vděčná všem, kteří mi pomohli letos na Havaj odjet a kus úspěchu je i jejich, protože v přípravě jsem vůči nim cítila velkou zodpovědnost,“ říká členka Enervit Teamu po veleúspěšné tečce za svou poslední profesionální sezonou.

4/11
Máme vstřícné obchodní podmínky certifikované dTestem

Jednoduché, srozumitelné a vstřícné k vám – spotřebitelům. Takové jsou obchodní podmínky našeho e-shopu certifikované dTestem, jejichž tříhvězdičkové hodnocení odpovídá nejvyšší možné úrovni značící náš nadstandardní přístup. Vy jako zákazníci tak máte jistotu, že podmínky obsahují všechny potřebné informace, jsou vždy v souladu s aktuální legislativou, a navíc jdou nad rámec zákonného minima.

30/10
David Jílek vybojoval stříbro na extrémním Wintermanovi, letos zvládl 8 dlouhých triatlonů

Winterman je velká výzva – startuje se v noci, plave se v proudu řeky, cyklistika vede nahoru dolů a běžecký maraton zakončuje 12kilometrové stoupání s cílem na Ještědu. David Jílek tenhle extrémní závod absolvoval už potřetí a vybojoval druhé místo. Byl to už jeho osmý dlouhý triatlon v letošní sezoně, ke kterým přidal i další závody. Wintermana i letošní sezonu hodnotí člen Enervit Teamu v rozhovoru, ve kterém mimo jiné prozrazuje, jak vypadá jeho výživový plán v den závodu.