Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
23/1
Enervit se stal výživovým partnerem cyklistických stájí UAE Emirates a Trek-Segafredo

Fabio Aru, Fernando Gaviria, Tadej Pogačar, Vincenzo Nibali nebo Mads Pedersen. To jsou známá jména cyklistů, kteří společně se svými týmy nově spoléhají na Enervit. Tradiční italská značka sportovní výživy se totiž stala partnery cyklistických stájí UAE Emirates a Trek-Segafredo pro příští tři sezony.

10/1
O výživě mladých sportovců s trenérem cyklistického Sportovního centra mládeže

Na co dávat pozor v otázkách výživy mladých sportovců, a proč se bránit některým módním trendům? I na to odpovídá trenér cyklistického Sportovního centra mládeže Karlovarského kraje Petr Novák ve druhé části našeho rozhovoru.

7/1
Za měsíc startuje Jizerská 50! Pomůžeme vám se na ni připravit

Legenda, která je součástí prestižní seriálu Visma Ski Classics v dálkových bězích na lyžích. Tradice, která neznamená jen jeden závod, ale nabízí hned několik startů ve třech dnech. To všechno je Jizerská 50, svátek běžeckého lyžování v Česku, jehož součástí je i Enervit – specialista na výživu pro vytrvalce.

2/1
Startuje 13. ročník SkiTour a Enervit vám ve stopě i letos pomůže

Největší český seriál v běhu na lyžích se 3. ledna rozjede už potřinácté a jeho start bude již tradičně patřit Bedřichovskému Night Light Maratonu. Pak SkiTour zavítá i do dalších českých hor a v závěru bude možné sbírat body i v Polsku, což je letošní novinka. Stálicí je naopak partnerství Enervitu, aby se vám sportovalo lépe.

21/12
Hezké Vánoce a sportovní rok 2020

Milí příznivci Enervitu,


děkujeme Vám za přízeň v letošním roce. Jsme moc rádi, že jsme v něm mohli společně s Vámi ctít stejné hodnoty a jsme připravení v tom pokračovat i v novém roce. 

Těšíme se, že pro Vás bude Enervit opět parťákem na tréninku i v závodech, na občerstvovačkách i ve Vašich sportovních obchodech, na seminářích nebo na webu.


Přejeme Vám hezké Vánoce a spoustu sportu a vytrvalosti v roce 2020. I během něj tu budeme pro Vás a Vaše cíle - aby se Vám sportovalo lépe.


Váš Enervit Team

16/12
Jak funguje cyklistické Sportovní centrum mládeže Karlovarského kraje?

Přinášíme vám první část rozhovoru s trenérem cyklistického Sportovního centra mládeže (SCM) Karlovarského kraje. Petr Novák v něm popisuje, čím se centrum zabývá, jaké děti trénuje a jak k tréninku přistupuje.

10/12
Triatlonistka Helena Karásková se zapsala do historie Xterry

Letos objela poslední sezonu Xterry, kterou zakončila skvělým bronzem na havajském mistrovství světa. Ani příští rok ale nezůstane doma, protože byla jmenovaná Xterra ambasadorkou a před startem šampionátu také byla uvedena do síně slávy Xterry. I o tom mluví členka Enervit Teamu v našem posezonním rozhovoru.

6/12
Rozdáváme vánoční dárky - vyberte si také jeden!

Chcete dárek od Enervitu ZDARMA? Objednejte na našem e-shopu a my vám ho dáme! Ke každé objednávce na eshop.enervit.cz v hodnotě nad 2 300 Kč si v době od 4. do 16. 12. můžete vybrat jeden ze 3 balíčků Enervit v minimální hodnotě 300 Kč.

28/11
Jan Šneberger po Xterra premiéře na Havaji: „Přepadaly mě silné emoce.“

Na Havaji už startoval, ale před pěti lety to bylo na dlouhém silničním triatlonu. Tentokrát šlo o terénní Xterru a tím pádem i premiéru. „Od prvního startu uběhlo pět let a už při vystupování z letadla člověka přepadaly silné emoce. Tenkrát jsem ještě ani neznal svou nynější manželku Lucku a letos už jsem si ji vezl s sebou. Kdo by to byl tehdy řekl! Účast na mistrovství světa v terénním triatlonu byla třešničkou na třípatrovém dortu. Možná víc než samotný závod jsem si užíval vynikající společnost české „Xterácké“ výpravy,“ říká člen Enervit Teamu Jan Šneberger.

15/11
Paratriatlonista Jan Tománek má stříbro z MS: „Té medaile si cením nejvíc!“

Potřetí byl na startu světového šampionátu 70.3 Ironmanu a potřetí vybojoval medaili. Po dvou zlatých z předchozích let bral letos v Nice stříbro a pak si zajel ještě dva závody, které se postaraly o tečku za letošní sezonou. Jak ji člen Enervit Teamu hodnotí? To se dozvíte v našem rozhovoru.