Rozdáváme vánoční dárky - vyberte si také jeden!

Chcete dárek od Enervitu ZDARMA? Objednejte na našem e-shopu a my vám ho dáme! Ke každé objednávce na eshop.enervit.cz v hodnotě nad 2 300 Kč si v době od 4. do 16. 12. můžete vybrat jeden ze 3 balíčků Enervit v minimální hodnotě 300 Kč.

28/11
Jan Šneberger po Xterra premiéře na Havaji: „Přepadaly mě silné emoce.“

Na Havaji už startoval, ale před pěti lety to bylo na dlouhém silničním triatlonu. Tentokrát šlo o terénní Xterru a tím pádem i premiéru. „Od prvního startu uběhlo pět let a už při vystupování z letadla člověka přepadaly silné emoce. Tenkrát jsem ještě ani neznal svou nynější manželku Lucku a letos už jsem si ji vezl s sebou. Kdo by to byl tehdy řekl! Účast na mistrovství světa v terénním triatlonu byla třešničkou na třípatrovém dortu. Možná víc než samotný závod jsem si užíval vynikající společnost české „Xterácké“ výpravy,“ říká člen Enervit Teamu Jan Šneberger.

15/11
Paratriatlonista Jan Tománek má stříbro z MS: „Té medaile si cením nejvíc!“

Potřetí byl na startu světového šampionátu 70.3 Ironmanu a potřetí vybojoval medaili. Po dvou zlatých z předchozích let bral letos v Nice stříbro a pak si zajel ještě dva závody, které se postaraly o tečku za letošní sezonou. Jak ji člen Enervit Teamu hodnotí? To se dozvíte v našem rozhovoru.

14/11
Pořiďte vánoční dárek od Enervitu a my vám přidáme produkt zdarma!

Nevíte, co nadělit pod stromeček sportujícím přátelům či blízkým? Sáhněte po poukázce na sportovní výživu Enervit a nechte obdarovaného, ať si sám vyber, co potřebuje. My vám k poukázce přibalíme bonus v podobě sportovci oblíbeného a univerzálního produktu zdarma – abyste mohli darovat kromě poukázky i ten.

8/11
Helena Karásková po bronzové tečce na Havaji: „Byly to nádherné pocity!“

Na mistrovství světa Xterra v terénním triatlonu startovala už několikrát, poprvé před devíti lety. Letos šlo ale o výjimečný start – byl totiž poslední. A Helena Karásková ho proměnila v bronzovou medaili, tedy stejný úspěch jako na začátku své triatlonové kariéry. „V cíli jsem byla moc vděčná všem, kteří mi pomohli letos na Havaj odjet a kus úspěchu je i jejich, protože v přípravě jsem vůči nim cítila velkou zodpovědnost,“ říká členka Enervit Teamu po veleúspěšné tečce za svou poslední profesionální sezonou.

4/11
Máme vstřícné obchodní podmínky certifikované dTestem

Jednoduché, srozumitelné a vstřícné k vám – spotřebitelům. Takové jsou obchodní podmínky našeho e-shopu certifikované dTestem, jejichž tříhvězdičkové hodnocení odpovídá nejvyšší možné úrovni značící náš nadstandardní přístup. Vy jako zákazníci tak máte jistotu, že podmínky obsahují všechny potřebné informace, jsou vždy v souladu s aktuální legislativou, a navíc jdou nad rámec zákonného minima.

30/10
David Jílek vybojoval stříbro na extrémním Wintermanovi, letos zvládl 8 dlouhých triatlonů

Winterman je velká výzva – startuje se v noci, plave se v proudu řeky, cyklistika vede nahoru dolů a běžecký maraton zakončuje 12kilometrové stoupání s cílem na Ještědu. David Jílek tenhle extrémní závod absolvoval už potřetí a vybojoval druhé místo. Byl to už jeho osmý dlouhý triatlon v letošní sezoně, ke kterým přidal i další závody. Wintermana i letošní sezonu hodnotí člen Enervit Teamu v rozhovoru, ve kterém mimo jiné prozrazuje, jak vypadá jeho výživový plán v den závodu.

20/10
ROZHOVOR: Kajakář Vít Přindiš hodnotí MS i sezonu, vládne spokojenost

I z mistrovství světa přivezl medaili, byť ta individuální mu tentokrát unikla. Proto může Vít Přindiš hodnotit vrchol i celou sezonu kladně. „Jsem rád, že jsem dokázal navázat na úspěchy z posledních let a znovu potvrdil pozici jednoho z TOP kajakářů světa,“ těší člena Enervit Teamu, který kromě stříbra z MS letos vybojoval i zlato na mistrovství Evropy, vítězství v Českém poháru nebo bronz v celkovém pořadí Světového poháru.

17/10
Miloš Nykodým na MS v orientačním běhu: se zlomeným palcem ke 4. místu

Tři týdny před vrcholem sezony přišla krutá zpráva: máš zlomený palec, léčba běžně zabere 5-7 týdnů. Miloš Nykodým ale věřil, že o mistrovství světa v orientačním běhu ani letos nepřijde. Dal se dohromady tak, aby mohl absolvovat aspoň některé závody a doběhl si pro 15. místo v jednotlivcích a 4. místo se štafetou. O tom, jak náročné to bylo, vypráví člen Enervit Teamu v našem rozhovoru.