Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
28/11
ROZHOVOR: Triatlonista Jan Šneberger o tréninku, jednotlivých disciplínách i výživě

Dlouhá léta patří k české triatlonové špičce a na kontě už má řadu medailí z republikových šampionátů. Také se účastnil legendárních mistrovství světa na Havaji, a to jak v silničním (Ironman), tak terénním (Xterra) triatlonu. Jak vypadá jeho trénink, kterou z disciplín má nejraději, jakou výživu volí, a kdy ho začal bavit trenažer, o tom všem povídá člen Enervit Teamu v našem rozhovoru.

24/11
Rozdáváme vánoční dárky - každý prosincový čtvrtek

Rozhodli jsme se vás v nelehké době podpořit a potěšit. Proto jsme si pro vás přichystali dárky, které budeme rozdávat během prosince. Každý čtvrtek až do Štědrého dne odkryjeme jedno z překvapení, které pro vás máme. Startujeme hned 1. prosince, tak zůstaňte naladění a sledujte naše komunikační kanály! 

18/11
Užijte si náš RED FRIDAY s 20% slevou na všechny produkty Enervit!

Žádné čekání na Black Friday, který správně připadá na poslední listopadový pátek. My pro vás máme náš RED FRIDAY, protože k Enervitu patří červená, jsme vždy o krok napřed a rádi přinášíme radost ze sportu. Využijte speciální a časově omezenou akci v podobě 20% SLEVY na vše na našem e-shopu!

10/11
Úřadující mistr světa na kajaku Vít Přindiš: „Jsem překvapený, jaký dopad můj triumf měl.“

Má za sebou výbornou sezonu korunovanou zlatem z mistrovství světa a stříbrem v celkovém pořadí Světového poháru. A tak není divu, že je člen Enervit Teamu s letošním sportovním rokem spokojený. Co říká s odstupem na svůj premiérový titul, jak si užil posezonního volna a co z Enervitu mu nesmí na tréninku chybět? To všechno prozrazuje Vít Přindiš v našem rozhovoru.  

4/11
Získejte 30% SLEVU nebo 300 Kč na nákup

Kdo z vás nakoupí v listopadu na našem e-shopu, má šanci získat 30% slevu nebo 300 Kč na příští nákup. Tenhle bonus máme nachystaný pro 5 nejvyšších objednávek realizovaných v listopadu na eshop.enervit.cz.

31/10
Rozhovor s bikerkou Nikol Flašarovou: „24hodinovky jsou kapitola sama pro sebe.“

Její doménou jsou dlouhé tratě – MTB maratony i extrémní 24hodinovky. V obou disciplínách letos uspěla, když podruhé v kariéře ovládla mistrovství Evropy v MTB závodě na 24 hodin a v rámci maratonů poprvé vyhrála i závod zapsaný v kalendáři UCI. Nikol Flašarová na trati vždy spoléhá na Enervit a v našem rozhovoru mluví o své sezoně i výživě.     

28/10
Členové Enervit Teamu ovládli anketu Kanoista roku

V tradiční vodácké anketě zvítězil kajakář Vít Přindiš, nejlepší posádkou roku pak byl deblkajak Daniel Havel – Jakub Špicar. Přindiš a Havel jsou dlouholetými členy Enervit Teamu, tedy týmu sportovců spoléhajících při závodech a trénincích na Enervit.

24/10
Máme pro vás exkluzivní novinku: taštičku Enervit na produkty

Pořiďte si příruční organizér vhodný pro cestování nebo bezpečné a přehledné uložení produktů Enervit. Ideální společník třeba na závody - tak abyste měli vše potřebné pěkně pohromadě! Seženete ho exkluzivně na našem e-shopu, nikde jinde není k dostání.

21/10
Triatlonista Jan Šneberger po sezoně: „Silniční část byla výborná!“

Poslední závod sezony absolvoval v terénu a v pořádně těžkých podmínkách, které panovaly na mistrovství světa Xterra v Itálii. Jan Šneberger tak po silniční části uzavřel i terénní triatlonovou etapu letošního ročníku, v němž opět stihl řadu závodů včetně některých běžeckých a cyklistických. V našem rozhovoru člen Enervit Teamu hodnotí celou sezonu i poslední podnik v podobě světového šampionátu.

13/10
Závěr sezony Heleny Karáskové obstaral triatlon a titul z duatlonu

Ke své hlavní disciplíně se dostala až v poslední fázi sezony, kdy už měla na kontě řadu bikových závodů v rámci Českého poháru i v cizině (více zde). I na terénní triatlon ale přišla řada, když Helena Karásková absolvovala dvojzávod Světového poháru v Německu a pak i mistrovství světa v Itálii. Do toho zvládla vybojovat titul mistryně České republiky v duatlonu. O všech těchto startech mluví členka Enervit Teamu v našem rozhovoru.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE