Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
7/7
Prostějovští cyklisté vybojovali historický úspěch na silničním MČR

Historicky první mistrovský titul ze silničního závodu v kategorii mužů získal pro tým Tufo-Pardus Prostějov Tomáš Bárta. Ze společného mistrovství České a Slovenské republiky v Trnavě navíc přivezl juniorský bronz René Smékal. Tradiční cyklistický klub spoléhající v oblasti výživa na Enervit tak prožil nejvydařenější šampionát vůbec.

4/7
Přijďte na výživový seminář k Challenge Prague, ať víte, jak sportovat lépe!

Chystáme pro vás další veřejný seminář o výživě ve sportu, tentokrát ve spolupráci s organizátory triatlonového závodu Challenge Prague. Přijít ale může kdokoli z vás vytrvalců, kteří chtějí sportovat lépe. Spolu s námi budou 16. 7. v Praze přednášet i členové Enervit Teamu Jan a Lucie Šnebergerovi - úspěšní triatlonisté, kteří povedou i běžecký trénink.

2/7
Regenerační nápoj Enervit R1 Sport mění název na Enervit After Sport

Oblíbený regenerační nápoj vhodný po kratších intenzivních trénincích nese nově název Enervit After Sport Drink, který jasně vypovídá o jeho účelu. S produkty v obalech Enervit R1 Sport se ještě nějakou chvíli můžete v obchodní síti setkávat, jejich složení je totožné.

30/6
Triatlonista Jan Šneberger po Moraviamanu: „Bronz je pro mě jeden z největších úspěchů!“

Parádní šňůru na republikových šampionátech v triatlonu završil Jan Šneberger bronzovou medailí na Moraviamanu – mistrovství ČR v dlouhém triatlonu. Z něj si odvezl i titul ve své věkové kategorii a skalp legendárního Petra Vabrouška. Spokojený ale mohl být i s předchozími výsledky na republikových šampionátech v olympijském a terénním triatlonu. Člen Enervit Teamu si úvodní část sezony pochvaluje a chystá se na její druhou polovinu.

27/6
Ford Challenge Prague odstartuje přesně za měsíc a my budeme u toho!

Největší triatlonový svátek roku se blíží – 27. 7. se odehraje už třetí ročník Ford Challenge Prague, na který se chystají profesionálové i amatéři z celého světa. Na startu nebudou chybět triatlonové hvězdy ani ti, kteří si chtějí triatlon vyzkoušet. A samozřejmě ani Enervit – specialista na výživu pro vytrvalce.

25/6
Tomáš Řenč má mistrovský titul i rekord na ironmanské trati

Loni republikový šampionát v dlouhém triatlonu ovládl poprvé a letos dokázal triumf na Moraviamanovi v ještě lepším čase obhájit. Až tak rychlém, že přepsal historické rekordy závodu a ironmanskou trať (3,6 – 180 – 42, 2 km) prolétl v čase 8:19:06. „Byl to test zimní přípravy, která se potvrdila jako velmi vydařená,“ radoval se po závodě Tomáš Řenč. Člen Enervit Teamu se teď bude chystat na červencový Challenge Prague a největší vrchol má ještě před sebou. I to prozrazuje v našem pozávodním rozhovoru.

20/6
Ochutnejte nové příchutě Enervit One hand Gelů

Tropické ovoce a malina pro gel s kofeinem. To jsou nové příchutě Enervit Gelů One hand, díky kterým doplňujete energii během výkonu pohodlně jednou rukou. Nově je seženete po kusech, dvojbalení 2x12,5 ml již není v prodeji, stejně jako staré příchutě cola a citrus.

29/5
Přijďte na náš pražský seminář „Poznej své tělo pro růst výkonnosti“

V červnu pro vás chystáme další seminář v rámci programu SPORTUJ LÉPE. Řeč bude o tom, jak vhodná výživa i analytické metody pomáhají s růstem výkonnosti. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu a uskuteční se 18. 6. v Praze, budově Ogilvy.

23/5
Kajakář Vít Přindiš si vybojoval místo v reprezentaci, teď ho čeká ME

Tým českých kajakářů je nabitý, konkurence obrovská. Dostat se do reprezentace je těžký úkol a volná místa baly letos jen dvě. Jiří Prskavec ho měl jisté díky výsledku na mistrovství světa v loňské sezoně, zbylé pozice obsadili Vavřinec Hradilek a člen Enervit Teamu Vít Přindiš. „Jsem hrozně rád, že letos znovu můžu bojovat na světových soutěžích a pokusit se i co nejlépe nakročit směrem k nominaci na olympijské hry v Tokiu,“ říká v rozhovoru před prvním vrcholem sezony – evropským šampionátem.

21/5
Objevte mySASY a posuňte svůj výkon na základě přesných dat

Získejte detailní informace pro řízení tréninku díky měření a interpretaci dat s mySASY. Dozvíte se tak především, jaká je úroveň únavy a regenerace, tedy v jaké adaptační fázi se váš organizmus právě nachází a jaká je jeho dlouhodobá dispozice. Díky mySASY si můžete ověřovat každý den, zda u vás nastala superkompenzace, která umožňuje růst výkonnosti při zařazení náročného tréninku, nebo zda váš organismus potřebuje naopak podpořit regenerační procesy vhodnou úpravou tréninku. Z dlouhodobého hlediska pak můžete sledovat růst své trénovatelnosti a optimalizovat všechny procesy spojené s adaptací na zátěž.