Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
29/5
Přijďte na náš pražský seminář „Poznej své tělo pro růst výkonnosti“

V červnu pro vás chystáme další seminář v rámci programu SPORTUJ LÉPE. Řeč bude o tom, jak vhodná výživa i analytické metody pomáhají s růstem výkonnosti. Seminář bude opět spojený i s ochutnávkou produktů Enervitu a uskuteční se 18. 6. v Praze, budově Ogilvy.

23/5
Kajakář Vít Přindiš si vybojoval místo v reprezentaci, teď ho čeká ME

Tým českých kajakářů je nabitý, konkurence obrovská. Dostat se do reprezentace je těžký úkol a volná místa baly letos jen dvě. Jiří Prskavec ho měl jisté díky výsledku na mistrovství světa v loňské sezoně, zbylé pozice obsadili Vavřinec Hradilek a člen Enervit Teamu Vít Přindiš. „Jsem hrozně rád, že letos znovu můžu bojovat na světových soutěžích a pokusit se i co nejlépe nakročit směrem k nominaci na olympijské hry v Tokiu,“ říká v rozhovoru před prvním vrcholem sezony – evropským šampionátem.

21/5
Objevte mySASY a posuňte svůj výkon na základě přesných dat

Získejte detailní informace pro řízení tréninku díky měření a interpretaci dat s mySASY. Dozvíte se tak především, jaká je úroveň únavy a regenerace, tedy v jaké adaptační fázi se váš organizmus právě nachází a jaká je jeho dlouhodobá dispozice. Díky mySASY si můžete ověřovat každý den, zda u vás nastala superkompenzace, která umožňuje růst výkonnosti při zařazení náročného tréninku, nebo zda váš organismus potřebuje naopak podpořit regenerační procesy vhodnou úpravou tréninku. Z dlouhodobého hlediska pak můžete sledovat růst své trénovatelnosti a optimalizovat všechny procesy spojené s adaptací na zátěž.

19/5
Orienťák Miloš Nykodým pátý v prestižní Tiomile, teď ho čeká MČR

Noční štafetový závod týmů konající se ve Švédsku je prestižní záležitostí. A Miloš Nykodým Tiomilu dobře zná – na jejím startu stál poprvé před deseti lety. V posledních dvou ročnících se pak postavil dokonce na stupně vítězů, když se svým skandinávským týmem vybojoval stříbro. Letos to na bednu nestačilo, člen Enervit Teamu bral se svými parťáky 5. místo. „Není to nic, s čím bychom byli extra spokojení po dvou druhých místech z posledních dvou let, ale na druhou stranu ani žádné zklamání. Mysleli jsme výš, ale mapa a noc byly tentokrát bohužel proti nám,“ říká známý orientační běžec.

16/5
Nový mistr ČR v maratonu Vít Pavlišta: „Žádná krize letos nepřišla.“

Pražský maraton je pro něj tradičním vrcholem jarní části sezony a jednou ho už dokázal v minulosti vyhrát. Z titulu se Vít Pavlišta radoval v roce 2015 a další triumf přidal před pár dny, navíc v osobním maximu. „Jsem hodně rád, že čekání skončilo! Podmínky byly pro mě téměř ideální, žádná krize i díky pravidelnému doplňování energie nepřišla,“ líčí v rozhovoru po velkém úspěchu dlouholetý člen Enervit Teamu.

12/5
Helena Karásková zlatá, stříbrná a osmá v prvních závodech sezony

Novou sezonu začala členka Enervit Teamu nejlépe, jak mohla, když se svým parťákem Martinem Flintou ovládla úvodní podnik světové série swimrunu. Pak navázala stříbrnou medailí v evropské tour terénního triatlonu Xterra a do nejlepší desítky se vešla také na mistrovství světa. Helena Karásková se v rozhovoru ohlíží za všemi úvodními závody a chystá se na další náročnou sérii…  

9/5
David Foller, nový mistr ČR v běhu na 10 000 m: „Vítězství mě motivuje k další práci.“

Loni dokázal ovládnout dráhové mistrovství republiky v běhu na 10 000 metrů v kategorii juniorů a letos navázal stejně úspěšně už mezi muži. David Foller tak dokázal hned svůj první start mezi dospělými proměnit v mistrovský titul a získal motivaci do další přípravy. Ta se teď bude točit kolem překážkových běhů – člen Enervit Teamu by se rád nominoval na mistrovství Evropy do 23 let.

7/5
Máme pro vás nové příchutě energetických tyčinek Enervit Competition Bar

Banán-vanilka a červené ovoce. To jsou nové příchutě, které přidáváme ke stávajícím – pomeranči a meruňce. Oblíbenou energetickou tyčinku od Enervitu si tak můžete vychutnat v dalších skvělých příchutích!

3/5
Odstartoval seriál Běhej lesy. S Enervitem i vyprodanou Lednicí

Úvodní závod populárního běžeckého seriálu byl vyprodaný už 50 dní před startem. Parádní atmosféru Lednicko-valtického areálu si nenechalo ujít 2000 dospělých běžců a 400 dětí. I počasí se nakonec umoudřilo, nechyběla energie od Enervitu a úvod Běhej lesy se tak vydařil na jedničku!

30/4
Budeme na pražském veletrhu Sport Expo, přijďte za námi!

Hned na začátku května se chystáme na další sportovní veletrh. Tentokrát vyrazíme se sportovní výživou Enervit na Sport Expo, prestižní veletrh zasvěcený sportu a předcházející velké sportovní události - Pražskému maratonu. Na Výstavišti v Holešovicích můžete načerpat energii na maraton i jiné sportovní cíle!