Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
5/2
Jizerská 50 zrušena, pondělní seminář i vybrané akce proběhnou

Je nám to moc líto, ale je to tak - 57. ročník Jizerské 50 se neuskuteční. Organizátoři o víkendu rozhodli o jejím zrušení z důvodu nedostatku sněhu, teplého počasí a nepříznivé předpovědi na další dny. Některé z plánovaných akcí přesto proběhnou, stejně jako náš pondělní seminář na téma "Jak se připravit na závod aneb výživové vychytávky".

31/1
V roce 2024 nás čeká spousta sportovních událostí. Kde se potkáme?

Jsme rádi, že vám sportovní výživa Enervit pomáhá sportovat lépe. A jsme také moc rádi, když se s vámi můžeme potkávat přímo na závodech a veletrzích. Abychom vám mohli poradit, probrat vaše potřeby a představit novinky. Kde se potkáme v roce 2024?

19/1
Královnou cyklistiky za rok 2023 je Kristýna Zemanová

Slavnostní vyhlášení ankety o nejlepšího cyklistu či cyklistku roku má opět ženskou vítězku – královnou české cyklistiky za rok 2023 se stala cyklokrosařka Kristýna Zemanová, která ovládla hlasování v soutěži Českého cyklistického svazu, jehož výživovým partnerem je Enervit.

12/1
Sportovní rok 2024 je pořádně nabitý

Hokejové mistrovství světa i biatlonový a cyklokrosový šampionát v Česku. Letní olympijské a paralympijské hry v Paříži. Mistrovství Evropy ve fotbale v Německu. Velká cyklistická trojka v podání Giro d´Italia, Tour de France a Vuelty. To všechno jsou sportovní svátky, na které se můžeme letos těšit.

8/1
Za měsíc startuje Jizerská 50. I letos jsme jejími partnery!

V neděli 11. února proběhne legendární Jizerská 50. Tradiční závod, který je součástí prestižního seriálu dálkových běhů Visma Ski Classics, se chystá na svůj 57. ročník. A my s Enervitem jsme opět připravení všem účastníkům pomoci - i lets jsme výživovým partnerem. 

5/1
Hrajeme fér: nižší DPH = nižší ceny pro vás

Dobrá zpráva pro vás - do nového roku jsme na e-shopu vjeli s nižšími cenami.

30/12
Bidon: nezbytný pomocník všech sportovců

Pojem "bidon" zná asi každý cyklista, ale divili byste se, kolik lidí na vás bude při vyslovení tohoto pojmu nechápavě zírat. Jaká jsou specifika kvalitního bidonu, a odkud tohle slovo pochází?

27/12
Mrkněte na záznam našeho semináře: Kolik sacharidů přijímat během sportu?

V prosinci jsme zakončili náš letošní seriál online seminářů. Tentokrát bylo téma "Kolik sacharidů doplňovat během sportu". Pokud jste ho nestihli, nabízíme jeho záznam. 

22/12
Přejeme vám hezké Vánoce a sportovní rok 2024!

Milí příznivci Enervitu,


děkujeme Vám za přízeň v letošním roce a přejeme Vám šťastné a červené Vánoce - jak jinak než s Enervitem :-)

Užijte si svátky v kruhu rodinném a až si budete chtít zasportovat, nezapomínejte, že jsme tu pro vás. Pomáháme vám sportovat lépe a jsme připravení v tom pokračovat i v příštím roce, do kterého vám přejeme spoustu výher a úspěchů nejen ve sportu!

Váš Enervit Team z VITARu Sport


děkujeme Vám za přízeň v letošním roce, který jsme u nás v týmu zakončili na vydařeném večírku v Tišnově, odkud k vám během roku míří naše sportovní doplňky. A teď i naše přání veselých Vánoc (minimálně s takovým úsměvem, jaký vidíte u nás) a spousty sportovních zážítků v příštím roce. Od 2. 1. budeme zase na značkách, abychom vám mohli pomáhat sportovat lépe.

 

Přejeme Vám hezké svátky a jen to dobré v roce 2024!


Váš Enervit Team

18/12
Za měsíc startuje další ročník SkiTour, Enervit opět nebude chybět

V lednu proběhne první závod na Mísečkách, v únoru je v plánu vrchol v podobě Jizerské 50 a v března ukončí největší český seriál v běhu na lyžích závod v Harrachově. Řeč je o oblíbené SkiTour, která startuje už za necelý měsíc Krkonoších. Enervit je opět oficiálním výživovým partnerem tradičního seriálu a pomůže vám dodat energii na jakékoli trati.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE