Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
28/8
MS v cyklistice 2023: stříbro Stoška a dva tituly Vejvodové

Srpnové mistrovství světa konané ve Skotsku bylo výjimečné, protože proběhlo pro všechny cyklistické disciplíny naráz. Nechyběl ani Enervit, který je oficiálním dodavatelem italské reprezentace i českého národního týmu v BMX, na silnici a dráze nebo Českého paralympijského týmu, který měl v Glasgow také zastoupení.

25/8
Startuje cyklistická Vuelta, Enervit na ní nebude chybět

Od 26. srpna do 17. září budou cyklisté bojovat o červený trikot pro vítěze španělské Vuelty, posledního etapového závodu sezony, který patří mezi tzv. Grand Tours (Giro, Tour de France). Na startu budou i týmy Lidl-Trek a UAE Emirates, které spoléhají na sportovní výživu Enervit a ten tak nebude chybět ani při posledních velkých cyklistických bitvách.

21/8
Jizerská 50 se poběží už tento víkend, ta zimní spustila registrace

Půl roku před startem slavné Jizerské 50 se spustily registrace na 57. ročník lyžařského závodu. Už tento víkend se navíc můžete vydat na tratě bez sněhu - v rámci oblíbeného seriálu Běhej lesy, který v sobotu 26. 8. zavítá právě do Jizerských hor. A Enervit samozřejmě bude u toho. 

14/8
ROZHOVOR: Petr Vinický má medaile z MČR i ME v OCR

Dlouhé roky patří ke stálicím české i mezinárodní OCR scény (Obstacle Course Running - překážkové závody typu Spartan, Gladiator apod.) a i letos přidává další cenné kovy do své sbírky. Petr Vinický byl členem bronzové štafety na nedávném mistrovství Evropy a v rámci českého šampionátu bral v týmech zlato a ve sprintu bronz. O všech těchto závodech jsme si s členem Enervit Teamu povídali v našem rozhovoru, který je i o výživě a dětech na závodech coby velké motivaci.

11/8
ROZHOVOR: Kajakář Vít Přindiš hodnotí Evropské hry i Světový pohár

První polovinu sezony má člen Enervit Teamu za sebou a na kontě i tři cenné medaile – dvě stříbra ze závodů Světového poháru a bronz z Evropských her. Prostor na odpočinek během léta moc nemá, stačit musel týden a pak už zase začala příprava na druhou část sezony s vrcholem v podobě mistrovství světa. Vít Přindiš dobře ví, co je v sázce – kromě obhajoby titulu světového šampiona i boj o olympijské hry.

7/8
Máme pro vás záznam červencového semináře a termín nového

V červenci pokračoval náš letošní seriál online seminářů s tématem "Ranní sportování nalačno". Pokud jste ho nestihli, nabízíme jeho záznam. A rovnou pro vás chystáme i další seminář, který proběhne opět online - 19. 9. od 17:00. 

3/8
Slavíme Den pitného režimu a rozdáváme ionťáky ZDARMA!

Hydratace při sportu je nesmírně důležitá a má vliv na výkonnost. Proto si zaslouží naši pozornost i svůj den. Den pitného režimu slavíme právě teď a máme pro vás i speciální akci na oslavu – ionťák v hodnotě 349 Kč zdarma k objednávce na našem e-shopu!

31/7
SportRaces Team má kompletní sbírku medailí z cyklistického MČR

Vrcholem první poloviny domácí cyklistické sezony bylo společné mistrovství České republiky a Slovenska v silniční cyklistice, které se jelo u našich východních sousedů. Výborně se na něm prezentoval SportRaces Team, který dlouhodobě spoléhá na Enervit. Na šampionátu posbíral kompletní medailovou sbírku i další dobrá umístění.

28/7
Startuje projekt Route 66 na kolech, Enervit bude u toho

Jednomu je 60, druhému 52. Oba milují sport a letos se rozhodli podstoupit výzvu v podobě přejezdu slavné americké Route 66. Řeč je o Miroslavu Paterovi a Liboru Kůrkovi, kteří svou americkou pouť odstartují poslední červencový víkend v Chicagu. A na cestě jim nebude chybět Enervit.

25/7
Bílý a puntíkatý dres na Tour de France pro UAE a Lidl-Trek

Dva cenné trikoty vybojovaly na letošní Tour de France stáje spoléhající na sportovní výživu Enervit – Tadej Pogačar z UAE Emirates obhájil bílý trikot pro nejlepšího mladého jezdce do 25 let a Giulio Ciccone z Lidl-Trek získal puntíkatý trikot pro nejlepšího vrchaře. Tým UAE navíc v Paříži slavil 2. a 3. místo v celkovém pořadí zásluhou Tadeje Pogačara a Adama Yatese.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE