Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
21/9
Sportovci Enervit Teamu úspěšní na divoké i hladké vodě

Vít Přindiš ovládl podruhé v kariéře celkové hodnocení Světového poháru vodních slalomářů a navrch přidal triumf i v extrémním slalomu. Daniel Havel zase jako člen českého čtyřkajaku vybojoval bronz na mistrovství světa v rychlostní kanoistice. Kromě posledních úspěchů je pojí i to, že oba spoléhají na sportovní výživu Enervit.

17/9
Běhej lesy zná celkové vítěze, poslední závod byl rekordní

Závod v Boleticích uzavřel letošní ročník oblíbeného běžeckého seriálu, jehož dlouholetým výživovým partnerem je Enervit – specialista na výživu pro vytrvalce. Celkem seriál Běhej lesy nabídl 8 závodů, kterých se zúčastnily tisíce běžců.

12/9
Slavíme den vytrvalosti: 20% slevou pro vás

Není pro vytrvalce významnějšího dne v historii než 12. září. Tohoto dne se před 2509 lety uskutečnila bitva s významnými historickými důsledky pro dnešní vytrvalce - bitva u Marathonu. Zvítězili v ní Řekové, kteří porazili více než dvojnásobnou přesilu dobyvačných Peršanů. Úspěch to byl významný, a tak se řecký voják Feidippidés rozběhl, aby tuto událost co nejdříve předal v Athénách. Běžel více než 42 kilometrů, což po náročné bitvě byla pro vojáka nepřekonatelná dávka vyčerpání, a tak se slovy "Zvítězili jsme" zemřel. 

9/9
Přihlaste se na on-line seminář o výživě: Jak jíst pro růst výkonnosti

Ve spolupráci s cyklistickým závodem Pražská 50, jehož výživovým partnerem každoročně jsme, připravujeme on-line seminář věnovaný výživě ve sportu a tomu, jak se správně připravit na závod. Zúčastněte se ho i vy a načerpejte důležité know-how pro vaše sportovní výkony! Seminář proběhne on-line formou v úterý 14. září od 18 hodin. 

7/9
Cyklisté TUFO Pardus Prostějov zazářili na juniorském MS na dráze

Šest medailí vybojovala trojice prostějovských juniorů na dráhovém mistrovství světa v Káhiře. Závodníci TUFO PARDUS Prostějov tak přepsali dějiny české dráhové cyklistiky, protože stejně úspěšný světový šampionát česká ani československá historie nepamatuje. Sedmou českou medaili přidal Jakub Malášek z Dukly Brno.

3/9
Velké cyklistické akce před námi – zajeďte si je s námi

Malevil Cup a Pražská 50 v září, ČT Author Cup v říjnu. Cyklistický kalendář nabídne po skončení prázdnin atraktivní závody a my s Enervitem u nich nebudeme chybět. Zúčastněte se jich také a využijte pomoci Enervitu přímo na trati!

29/8
Běhej v září s Enervitem – čeká nás spousta akcí

V Boleticích vyvrcholí letošní seriál Běhej lesy, dvě zastávky má na programu RunTour a poslední tři závody zbývají z brněnského Triexpert Cupu. Všechny tyto běžecké akce se konají v září a nebude na nich chybět Enervit – výživový partner závodů a parťák všech běžců!

20/8
Na dráhovém ME to cinká pro cyklisty TUFO Pardus Prostějov

První dvě medaile mají na svém kontě čeští reprezentanti bojující na dráhovém mistrovství Evropy juniorů a kategorie do 23 let. Mezi mladšími cyklisty se prosadil Matyáš Koblížek, který ovládl eliminaci, ve starší kategorii pak bral bronz Daniel Babor ve scratchi. Oba jsou z týmu TUFO Pardus Prostějov, který dlouhodobě spoléhá na Enervit.

16/8
Sportovci Enervit Teamu úspěšní v Tokiu!

Do letošních letních olympijských her zasáhly i dvě členky Enervit Teamu – tenistka Barbora Krejčíková vybojovala se svou parťačkou zlato ve čtyřhře a atletka Marcela Joglová si poprvé v kariéře zaběhla olympijský maraton.

5/8
Slavíme Den pitného režimu a rozdáváme ionťáky ZDARMA!

Hydratace při sportu je nesmírně důležitá a má vliv na výkonnost. Proto si zaslouží naši pozornost i svůj den. Den pitného režimu slavíme právě teď a máme pro vás i speciální akci na oslavu – ionťák v hodnotě 299 Kč zdarma ke každé utracené tisícovce na našem e-shopu!

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE