Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
3/2
Helena Karásková mění plány a bude dál závodit!

I když loni oznámila, že se závodní kariérou končí, nakonec se rozhodla v ní ještě pokračovat. Především v seriálu terénního triatlonu Xterra, ve kterém patří k legendám. V plánu má ale i závody na horských kolech a zkusit by chtěla také překážkové běhy. A jako vždy při svém sportování bude spoléhat na Enervit.

29/1
Čím doplňovat energii během sportu? Máme skvělý přehled, který poradí!

Určitě víte, že každý cyklista, běžec, lyžař nebo triatlonista (obecně vytrvalec) potřebuje během svého sportovního výkonu doplňovat energii ze sacharidů. Ty jsou nejrychlejším zdrojem energie a jejich zásoby v těle jsou značně omezené. Po čem ale sáhnout? Poradíme a na grafu názorně ukážeme!

23/1
Enervit se stal výživovým partnerem cyklistických stájí UAE Emirates a Trek-Segafredo

Fabio Aru, Fernando Gaviria, Tadej Pogačar, Vincenzo Nibali nebo Mads Pedersen. To jsou známá jména cyklistů, kteří společně se svými týmy nově spoléhají na Enervit. Tradiční italská značka sportovní výživy se totiž stala partnery cyklistických stájí UAE Emirates a Trek-Segafredo pro příští tři sezony.

10/1
O výživě mladých sportovců s trenérem cyklistického Sportovního centra mládeže

Na co dávat pozor v otázkách výživy mladých sportovců, a proč se bránit některým módním trendům? I na to odpovídá trenér cyklistického Sportovního centra mládeže Karlovarského kraje Petr Novák ve druhé části našeho rozhovoru.

7/1
Za měsíc startuje Jizerská 50! Pomůžeme vám se na ni připravit

Legenda, která je součástí prestižní seriálu Visma Ski Classics v dálkových bězích na lyžích. Tradice, která neznamená jen jeden závod, ale nabízí hned několik startů ve třech dnech. To všechno je Jizerská 50, svátek běžeckého lyžování v Česku, jehož součástí je i Enervit – specialista na výživu pro vytrvalce.

2/1
Startuje 13. ročník SkiTour a Enervit vám ve stopě i letos pomůže

Největší český seriál v běhu na lyžích se 3. ledna rozjede už potřinácté a jeho start bude již tradičně patřit Bedřichovskému Night Light Maratonu. Pak SkiTour zavítá i do dalších českých hor a v závěru bude možné sbírat body i v Polsku, což je letošní novinka. Stálicí je naopak partnerství Enervitu, aby se vám sportovalo lépe.

21/12
Hezké Vánoce a sportovní rok 2020

Milí příznivci Enervitu,


děkujeme Vám za přízeň v letošním roce. Jsme moc rádi, že jsme v něm mohli společně s Vámi ctít stejné hodnoty a jsme připravení v tom pokračovat i v novém roce. 

Těšíme se, že pro Vás bude Enervit opět parťákem na tréninku i v závodech, na občerstvovačkách i ve Vašich sportovních obchodech, na seminářích nebo na webu.


Přejeme Vám hezké Vánoce a spoustu sportu a vytrvalosti v roce 2020. I během něj tu budeme pro Vás a Vaše cíle - aby se Vám sportovalo lépe.


Váš Enervit Team

16/12
Jak funguje cyklistické Sportovní centrum mládeže Karlovarského kraje?

Přinášíme vám první část rozhovoru s trenérem cyklistického Sportovního centra mládeže (SCM) Karlovarského kraje. Petr Novák v něm popisuje, čím se centrum zabývá, jaké děti trénuje a jak k tréninku přistupuje.

10/12
Triatlonistka Helena Karásková se zapsala do historie Xterry

Letos objela poslední sezonu Xterry, kterou zakončila skvělým bronzem na havajském mistrovství světa. Ani příští rok ale nezůstane doma, protože byla jmenovaná Xterra ambasadorkou a před startem šampionátu také byla uvedena do síně slávy Xterry. I o tom mluví členka Enervit Teamu v našem posezonním rozhovoru.

6/12
Rozdáváme vánoční dárky - vyberte si také jeden!

Chcete dárek od Enervitu ZDARMA? Objednejte na našem e-shopu a my vám ho dáme! Ke každé objednávce na eshop.enervit.cz v hodnotě nad 2 300 Kč si v době od 4. do 16. 12. můžete vybrat jeden ze 3 balíčků Enervit v minimální hodnotě 300 Kč.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE