Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
Aktuality
13/10
Tadej Pogačar ovládl potřetí v řadě Lombardii

Poslední monument sezony má v posledních třech letech stejného vítěze – Tadeje Pogačara z UAE Emirates. Při všech svých triumfech spoléhal slovinský cyklisty na Enervit a letos se zapsal mezi legendy.

9/10
ROZHOVOR: Brankář zlínských Beranů Daniel Huf o sportu i přípravě

V zářijovém rozhovoru jste se mohli dočíst o vzpomínkách na loňskou sezonu, zisk titulu a přípravě na nový ročník. Ten je už v plném proudu a Daniel Huf už zase stráží zlínské brankoviště. Jak se ale k hokeji vůbec dostal a jaké další sporty má rád? A jak vypadá jeho trénink nebo zápasová příprava během sezony? To se dočtete v našem nové rozhovoru.

2/10
Získejte 30% SLEVU nebo 300 Kč na nákup

Kdo nakoupí v říjnu na našem e-shopu, má šanci získat 30% slevu nebo 300 Kč na příští nákup. Tenhle bonus máme nachystaný pro 5 nejvyšších objednávek realizovaných v říjnu na eshop.enervit.cz.

25/9
Helena Karásková v TOP 10 na MS Xterra

Po 9. místě na mistrovství Evropy (více zde) se členka Enervit Teamu probojovala i do nejlepší desítky na světovém šampionátu Xterra v terénním triatlonu. Helena Karásková tak opět dokázala, že stále patří do světové špičky, byť už se sportu nevěnuje profesionálně.

22/9
Máme pro vás záznam zářijových seminářů a termín nového

V září opět pokračoval náš letošní seriál online seminářů věnovaných vašim nejčastějším dotazům. A také jsme vysílali seminář na téma "Jak, proč a čím doplňovat energii během výkonu", který jsme pořádali ve spolupráci s organizátory cyklistického závodu Pražská 50. Další pro vás chystáme v říjnu - proběhně 24. 10. od 17:00 online a tématem bude "Večerní sportování a stravování".

18/9
Patricie Müllerová má bronz z cyklistického MS juniorů

Na konci srpna vybojovala česká reprezentantka cenný kov na dráze v disciplíně madison. Z bronzu se radovala se svou parťačkou Adélou Markovou a navázala tak na výborné vystoupení na mistrovství Evropy, kde jen vinou hromadného pádu přišla o titul šampionky. Patricie dlouhodobě spoléhá na Enervit, stejně jako její domácí stáj TUFO Pardus Prostějov.

15/9
ROZHOVOR: Brankář zlínských hokejistů Daniel Huf o titulu i přípravě na sezonu

V dubnu poznal euforii z triumfu ve druhé nejvyšší hokejové soutěži u nás, navíc po tradičně vyhroceném derby se Vsetínem. Hned poté čelil útokům hokejových osobností z Kladna v čele s Jaromírem Jágrem a Tomášem Plekancem v baráži, která mohla po roce vrátit Zlín do extraligy. Stejný cíl budou mít Berani i letos a také tentokrát jim bude pomáhat sportovní výživa Enervit.

12/9
Slavíme den vytrvalosti: 20% slevou pro vás

Není pro vytrvalce významnějšího dne v historii než 12. září. Tohoto dne se před 2509 lety uskutečnila bitva s významnými historickými důsledky pro dnešní vytrvalce - bitva u Marathonu. Zvítězili v ní Řekové, kteří porazili více než dvojnásobnou přesilu dobyvačných Peršanů. Úspěch to byl významný, a tak se řecký voják Feidippidés rozběhl, aby tuto událost co nejdříve předal v Athénách. Běžel více než 42 kilometrů, což po náročné bitvě byla pro vojáka nepřekonatelná dávka vyčerpání, a tak se slovy "Zvítězili jsme" zemřel. 

6/9
11. a 19. září proběhnou další výživové semináře. Přihlaste se!

V září pořádáme hned dva semináře - 11. 9. ve spolupráci s cyklistickým závodem Pražská 50, jehož výživovými partnery s Enervitem jsme, a 19. 9. pokračujeme v našem seriálu online seminářů zaměřených na nejčastěji kladené dotazy. Přihlaste se a sportujte lépe! 

4/9
Vydařený srpen Madse Pedersena: triumf v Hamburku i Kolem Dánska

Dánský rychlík ze stáje Lidl-Tek, která spoléhá na Enervit, prožívá vydařeno sezonu. Na letošním Giru i Tour de France vyhrál etapu, a i když nestartuje na poslední z Grand Tour, španělské Vueltě, také v srpnu si připsal významné úspěchy.

Spoléháme na enervit

VZDĚLÁVEJTE SE