Sportuj lépe
Sportuj lépe
Sportuj lépe
Sportuj lépe
Sportuj lépe
Sportuj lépe
Sportuj lépe

Sportuj lépe je projekt společnosti VITAR Sport s cílem pomáhat vytrvalcům sportovat lépe a dosahovat zdravého růstu výkonnosti. A to součinností běžného jídelníčku, sportovní výživy a tréninku, kdy se všechny tři uvedené pilíře výkonnosti musí podporovat. K růstu výkonnosti je totiž třeba nejen tréninku, ale i vědomostí, co dělat před, během a po sportovním výkonu, a to v návaznosti na fyziologické zákonitosti fungování lidského organizmu.

Cílem Sportuj lépe je pomáhat vám, abyste:

  • si sportem nepoškozovali zdraví,
  • zbytečně nemuseli dřít jako kůň,
  • ze svého tréninku vytěžili maximum s důrazem na zdravý rozvoj výkonnosti.

Důležitá není jen dřina. Chytří postupují podle odborného KNOW-HOW, co dělat PŘED, BĚHEM a PO sportovním výkonu. Je jedno, jestli je to trénink nebo závod, tělo pro růst výkonnosti v tomto nijak nerozlišuje. Jaké KNOW-HOW vám v rámci Sportuj lépe nabízíme:

 

Tohle může to být i vaše zkušenost...

Jednoho dne se v Karlově sportovní duši zrodil smělý plán - zlepší si svůj čas na jeho oblíbené maratónské trati.

Svému cíli podřídil téměř vše - tréninkům svůj volný čas, spoustu peněz, péči o domácnost i rodinné vztahy. Během přípravy absolvoval různé závody, které jako test jeho výkonnosti vycházely dobře. A proto Karel s nadějí a netrpělivostí hleděl k vytčenému vrcholu své sezóny.

S blížícím se termínem Karlova hlavního závodu sezóny však postupně narůstala jeho únava a zhoršovalo se jeho zdraví. Nejdříve se domníval, že je to narůstající tréma, ale nakonec jeho problémy vyústily v onemocnění. A to pouhé tři týdny před hlavním závodem sezóny. Veškeré úsilí tak vyšlo vniveč.

Karlovi se stalo něco, co bývá velmi častým jevem u amatérských i profesionálních sportovců. A čemu se dá předejít, když část svého tréninkového úsilí věnujete také péči o své tělo, o svoji výživu a regeneraci.

Abys ve zdraví a účinně zvyšoval svoji výkonnost, SPORTUJ LÉPE.