Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Výživové okénko
Tento týden bude veletržní

Ve čtvrtek a pátek proběhne ve Veletržním paláci v Praze sportovní veletrh Running Expo, který bude zároveň prezentací k sobotnímu půlmaratonu v Praze. Od pátku do neděle bude v Letňanech probíhat veletrh For Bikes. Na obou nebude Enervit chybět. Stavte se u nás na stánku pro dostatečnou zásobu energie na novou sezonu. 

Sport Life Brno a soutěž o Nejsympatičtější stánek

Do areálu brněnského výstaviště si o víkendu 6.-8. listopadu našlo cestu 43.500 návštěvníků. Ve 4 halách se kromě Enervitu prezentovalo dalších 142 vystavovatelů na celkové ploše přes 17.000 m2. Takový byl v číslech letošní Sport Life. V soutěži o Nejsympatičtější stánek nás svým "Líbí se mi" můžete podpořit zde. A teď už je nejvyšší čas zaměřit se na Vánoce a letošní Jizerskou 50! Také se těšíte tolik jako my? 

Ve čtvrtek začíná veletrh Sport Expo

Pražská Incheba arena v Holešovicích hostí od čtvrtečních 12 hodin veletrh Sport Expo. Sport, adrenalin a zábava pro všechny. K tomu navíc Enervit stánek s řadou výstavních slev a spoustou rad o sportovní výživě. Nezapomeňte se stavit! Těšíme se na Vás ve čtvrtek od 12 a v pátek a sobotu od 10 do 20:00. 

Přijďte na seminář, aby se vám sportovalo lépe

V rámci doprovodného programu Jizerské 50 se uskuteční zcela výjimečný seminář zaměřený na toaby se Vám SPORTOVALO LÉPE. Vstupné je ZDARMA, seminář se uskuteční ve čtvrtek 8. ledna v aule M Vysokoškolských kolejí v Liberci (ulice 17. listopadu). Těšíme se na Vaši účast i na to, že s sebou přivedete další posluchače.

Snad nejhorší je bagatelizace problémů

Rozhovor s MUDr. Martinem Smetanou, zástupcem primáře ortopedického oddělení Krajské nemocnice Liberec, lékařem české biatlonové reprezentace a garantem Enervit Teamu. Měli by sportovci o sebe více pečovat? Jaké jsou časté příčiny zranění? Co nám tedy výborný sportovec a lékař pro naše zdraví a sport doporučuje se více dozvíte v rozhovoru.

 

Sportovec by měl myslet především na sebe

Jaké sportování je pro sportovce nejlepší? Hraje výživa ve fyzioterapii nějakou roli? Odpovědi na tyto otázky nám poskytla v rozhovoru Mgr. Lucie Janečková, která je garantem Enervit Teamu v oblasti fyzioterapie. 

Jak to chodí v Norsku co se týče výživy, sportovce a tréninků?

Metodik běžeckého lyžování Jakub Opočenský nám poskytl rozhovor o přístupu ke sportu v Norsku v porovnání s Českou republikou. Jsou v přístupu sportovců a trenérů nějaké rozdíly? Je pro norské lyžaře důležitá správná strava nebo těžký trénink? Na tyto otázky najdete odpověd z přímých zkušeností Jakuba.  

Seminář pro zlepšení trénovanosti

Na základě zvýšeného zájmu o odborné semináře pro vytrvalostní sportovce pořádáme dnes další dnes již tradiční Enervit seminář o tréninku, výživě a Enervitu, a to s hostem Helenou Erbenovou mistryní světa v terénním i zimním triatlonu.

Enervit seminář ve Zlíně

Na dnešním Enervit semináři ve Zlíně vystoupil jako host i Filip Ospalý, nejlepší triatlonista ČR v roce 2013. 

 

Dnes se ve Zlíně uskutečnil další z řady Enervit seminářů konaných po celé ČR. Tematem byla především provázanost tréninku a závodění s výživou, a to jak sportovní, tak i obecnou. Důraz při našich seminářích klademe hlavně na praktičnost sdělovaných informací. Proto pevně věříme, že poznatky, které zde hojný počet účastníků získal, převede každý úspěšně i do své sportovní praxe. O tu se s posluchači podělil i Filip Ospalý, nejlepší český triatlonista a garant Enervit teamu.

 

Další seminář se uskuteční hned zítra 11. června v Praze, kde hostem bude MUDr. Karel martínek z Casri, zakladatel projektu Cyklotrenink.com.

Výživový seminář Praha - Vestec

Zájem o výživový semináře stoupá. Další se koná v Praze ve Vestci ve středu 11.6. v 16:45 hodin.

 

Více informací naleznete v aktualitě.